Zasłony i kotary plandekowe na okna

Zasłony i kotary plandekowe na okna to propozycja dla przedsiębiorstw oraz rolników, którzy mają problem z nadmiernym ogrzaniem budynków, przez słońce w okresie letnim. Słońce, które wpada do hali produkcyjnej lub budynku gospodarczego (chlewni, obory, etc.) potrafi podnieść temperaturę powietrza nawet o kilka stopni Celsjusza. Praca w takim miejscu staje się wówczas uciążliwa i niebezpieczna dla ludzi oraz zwierząt.

Nasze kotary plandekowe na okna pozwalają skutecznie odbić światło słoneczne, nie zacieniając zbytnio pomieszczeń. Jest to rozwiązanie niedrogie, bardzo łatwe w montażu oraz wyjątkowo skuteczne.

Kotary z plandeki na okna - dostępne materiały:

Ze względu na to, że kotary z plandeki na okna montowane są z reguły na zewnątrz budynków, najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie ich z materiału PCV 650 g/m2. Jest to potocznie nazywana plandeka gumowana, która wykazuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Może być użytkowana w temperaturach od - 40 st. C do + 80 st. C. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe w naszym kraju, materiał ten jest idealne dla omawianej aplikacji.

Zasłony plandekowe na okna wykonane z tkaniny PCV 650 g/m2 dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Ze względu na zacienienie, zalecamy stosowanie kolorów jasnych, takich jak biały lub jasny szary. Dostępne są jednak również inne - niebieski, zielony, czarny, grafitowy, czerwony, etc.

Wszystkie plandeki posiadają podwójnie zgrzaną krawędź zewnętrzna oraz oczka montażowe umożliwiający szybki montaż. Kotary okienne można zamocować na stałe lub przy użyciu uchwytów obrotowych. Uchwyty dają możliwość całkowitego odpięcia zasłony lub jej podwinięcia w górę na pożądaną wysokość.

Czy kotary na okna są wytrzymałe?

Oferowane przez naszą firmę kotary plandekowe na okna są bardzo wytrzymałe. Podwójnie zgrzane krawędzie zewnętrzne sprawiają, że nawet w przypadku bardzo silnych wiatrów, plandeki nie zostaną rozerwane. Oczka montażowe zakuwane są w podwójnej krawędzi. Stanowi to solidne miejsce do osadzenia oczek, które nie wypadają w wyniku szarpania materiałem.

Jak zamówić zasłony z plandeki na okna?

Prosimy o przesłanie na nasza adres mailowy wymiarów zasłon, jakie Państwa interesują (biuro@fastplan.pl). Nasi handlowcy przygotują kalkulację i ofertę tak szybko, jak to tylko możliwe.

Szybki kontakt