Plandeki na kontenery

 

Nasza firma od kilku lat specjalizuje się w produkcji plandek na kontenery. Plandeki na kontenery wykonujemy z markowych tkanin SIOEN i MEHLER, dzięki czemu oferowane plandeki są estetyczne i wytrzymałe.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór co najmniej kilku tkanin oraz różnych gramatur, a także pełną gamę kolorystyczną według palety RAL. Wykonujemy nie tylko zlecenia seryjne, ale również zamówienia jednorazowe. Do każdej plandeki przykładamy szczególną uwagę, dzięki czemu są oferowane plandeki mogą być użytkowane w praktycznie każdych warunkach.

 

plandeki na kontenery na wymiar produkcja producent

 

Jak zamówić plandeki na kontenery ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo! KOM +48 509 491 716
 

Co wyróżnia nasze płachty okryciowe ?

 • plandeki na kontenery wykonujemy z najwyższej jakości tkanin europejskich producentów SIOEN i MEHLER, wykorzystywanych na co dzień przy naczepach TIR
 • do Państwa dyspozycji mamy kilka rodzajów tkanin i gramatur: PE (PP) 200 g/m2, PCV 650 g/m2 (standard i trudnopalną), PCV 680 g/m2, PCV 900 g/m2
 • wszystkie plandeki na kontenery wyposażamy we wzmocnienia, które znacznie zwiększają wytrzymałość w miejscach narażonych na przecieranie
 • krawędzie zewnętrzne zawsze zakańczamy podwójnie zgrzanym materiałem
 • nasze płachty na kontenery posiadają solidne oczka montażowe wykonane ze stali ocynkowanej
 • oczka montażowe zawsze zakuwamy na podwójnej warstwie plandeki, dzięki czemu ich wyrwanie jest praktycznie niemożliwe

 

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe. Dodatkowe informacje i zamówienie telefoniczne pod numerem – KOM +48 509 491 716.

 

Plandeki na kontenery produkcja na wymiar:

Plandeki na kontenery produkujemy z wysokiej jakości tkanin, które gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Plandeki wykonujemy metodą zgrzewu bardzo gorącym powietrzem. Zgrzewy są dzięki temu bardzo wytrzymałe i tym samym estetyczne. Wszystkie krawędzie plandek zgrzewamy podwójnie, co do minimum ogranicza ryzyko rozerwania.

W miejscach narażonych na przetarcie wgrzewamy pasy wzmacniające, które zapobiegają przecieraniu podczas używania plandeki. Na podwójnych krawędziach zakuwamy oczka montażowe ze stali ocynkowanej. Używamy tylko i wyłącznie oczka STEEL STRONG, które zapobiegają wyrywaniu oraz nie rdzewieją. Oczywiście wykonujemy również wszelkiego rodzaju kieszenie na rurki, profile, kątowniki, itp.

Dostępne tkaniny:

 

Montaż plandeki na kontenerze:

Zazwyczaj kontener jest przygotowany do montażu plandeki, i wystarczy ją po prostu założyć przewlekając odpowiednio linkę celną lub linkę gumowa. W tym celu przygotowujemy w plandece oczka montażowe oraz kieszenie na rurki wg Państwa zaleceń. W tym miejscu pomocny będzie rysunek kontenera i jego zdjęcia. Będzie nam dużo łatwiej odpowiednio umiejscowić oczka, uchwyty i kieszenie.

 

Plandeki na kontenery – przykładowe realizacje:

plandeka na kontener producent produkcja na wymiar

plandeki na kontenery produkcja na wymiar

 

Płachty na kontenery – zastosowanie:

 • kontenery drogowe do wywozu śmieci
 • kontenery do przewozu materiałów
 • kontenery do przewozu piasku, żwiru i betonu
 • kontenery do przewozu mas bitumicznych
 • kontenery morskie
 • kontenery stacjonarne

 
 
 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

KOM +48 509 491 716

KOM +48 698 145 836

biuro@fastplan.pl