Plandeki na wymiar

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na wymiar, wykonane z europejskich tkanin PCV, PE, PP, a także tkanin specjalistycznych. Możemy zaproponować między innymi plandeki trudnopalne i plandeki przeźroczyste na wymiar.

Wszystkie plandeki produkujemy przy użyciu wysokiej klasy maszyn. W obecnej chwili używamy szwajcarskich zgrzewarek LEISTER, które gwarantują solidny i precyzyjny zgrzew. Dzięki temu każda plandeka na wymiar produkowana przez naszą firmę jest w 100 % wytrzymała, wodoodporna i wodoszczelna.

Realizujemy zamówienia hurtowe, ale produkujemy również plandeki na wymiar dla klientów indywidualnych. Gwarantujemy bardzo szybką wycenę oraz realizację zamówienia.

Dodatkowe informacje oraz szybka wycena, pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716

plandeki na wymiar plandeki na zamówienie, plandeka na wymiar, produkcja plandek, producent plandek

Dlaczego warto wybrać nasze plandeki:

 • plandeki na wymiar produkujemy od blisko 25 lat
 • działamy na terenie całego kraju
 • korzystamy z europejskich tkanin oraz najwyższej jakości zgrzewarek
 • realizujemy zamówienia seryjne i jednorazowe
 • gwarantujemy szeroki wybór kolorów i gramatur
 • FASTPLAN to szybka wycena, szybka produkcja i ekspresowa dostawa

Jak zamówić plandeki na wymiar ?

Pobranie wymiaru plandekZapytanie ofertoweWycenaZamówienieRealizacja i wysyłka
W pierwszej kolejności prosimy Państwa o pobranie wymiaru plandek.
Prosimy o przesłanie wymiarów, a także warunków w jakich będą pracowały plandeki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, pod numerem +48 509 491 716
Większość cen jesteśmy w stanie podać już podczas pierwszej rozmowy. W przypadku bardziej skomplikowanych plandek, prosimy o kontakt mailowy. 
Jeżeli ceny i termin realizacji Państwu opowiadają, prosimy o przesłanie zamówienia. Uprzejmie prosimy o podanie danych firmy do faktury lub danych do faktury imiennej w przypadku osób prywatnych. 
Cenimy Państwa czas, w związku z tym gwarantujemy bardzo szybką dostawę plandek na terenie Polski i Europy. Dzięki umowom z zaufanymi firmami kurierskimi, cena dostawy jest bardzo atrakcyjna. Plandeki zawsze docierają do naszych klientów na czas ! 

Produkcja plandek:

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy jednym z większych producent plandek z Polsce. Nasza firma specjalizuje się w produkcji plandek dla przemysłu, rolnictwa i górnictwa. Plandeki na wymiar produkujemy z najwyższej jakości tkanin, dzięki czemu plandeki są bardzo wytrzymałe. Co bardzo istotne, posiadamy NOWOCZESNY park maszynowy, który gwarantuje zgrzew odpowiedniej szerokości i wytrzymałości.

Najbardziej popularne plandeki na wymiar to plandeki z tkanin PCV 650 g/m2 lub PE (PP) 200 g/m2. Czym różnią się te tkaniny ?

Plandeki na zamówienie PCV 650 g/m2 są to plandeki grube, tzw. plandeki gumowane. Polecamy je w szczególności do wieloletniego zabezpieczania konstrukcji, dachów, magazynów, a także wrażliwych towarów i materiałów. Plandeki 650 g/m2 gwarantują wysoką wytrzymałość nawet w bardzo ciężkich warunkach.

plandeki na wymiar plandeki na zamówienie

Plandeki na zamówienie PE (PP) 200 g/m2 to najgrubsze plandeki okryciowe. Wykorzystywane są głównie w rolnictwie oraz przemyśle do zabezpieczania płodów rolnych, towarów i materiałów. Plandeki te są również wykorzystywane do produkcji kotar i przepierzeń.

plandeki na wymiar pe pp plandeki na zamówienie
Termin realizacji w przypadku plandek na wymiar waha się w zależności oraz skomplikowania. W przypadku prostych plandek wynosi ok. 3 dni roboczych. Plandeki bardziej skomplikowane wykonujemy w 7-8 dni roboczych.

Ile kosztuje plandeka na wymiar - cennik:

W przypadku plandek produkowanych na wymiar klienta nie ma sztywnej ceny za plandeki czy za metr kwadratowy. Jest bowiem kilka czynników składających się na cenę plandeki na zamówienie. Możemy do tego zaliczyć:

 • rodzaj materiału
 • rodzaj gramatury
 • kolor
 • dodatkowy osprzęt
 • rodzaj i ilość oczek montażowych
 • ilość plandek
 • stopień skomplikowania produkcji.

Niestety nie jesteśmy w stanie podać Państwu z góry ceny plandeki. Bardzo chętnie przygotujemy jednak dla Państwa ofertę. W większości przypadków, wycenę można uzyskać telefonicznie. W przypadku plandek, które wymagają obliczenie osprzętu do montażu, konieczne może się okazać przesłanie zapytania ofertowego. W związku z tym, zapytania ofertowe prosimy przesłać na adres mailowy biuro@fastplan.pl.

Przykładowe zastosowanie plandek:

Plandeki na wymiar - materiały:

 • PCV (polichlorek winylu) - 500 g/m2, 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2, 1150 g/m2, 650 g/m2 z atestem trudnopalności
 • PP (polipropylen) - 90 g/m2, 130 g/m2, 210 g/m2
 • PE (PP) polietylen powlekany polipropylenem - 200 g/m2

W przypadku plandek PCV, korzystamy z materiału produkowanego w Belgii. Importujemy go od producenta, którego plandeki są najwyższej jakości. Jest to jeden z najlepszych materiałów plandekowych produkowanych na świecie. Gwarantuje to Państwu otrzymanie plandek PCV, które można użytkować przez wiele lat, nawet w ciężkich warunkach. Plandeki polietylenowe PE (PP) produkowane są z materiału produkowane w Tajwanie. Tkanina jest sprawdzona i kupowana przez naszą firmę u tego samego dostawcy przez wiele lat. Możemy zapewnić, że jakość jest na prawdę bardzo wysoka, a co za tym idzie, wytrzymałość również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Szycie plandek

Bardzo często na klienci mylnie myślą, że plandeki szyje się na wymiar. Szycie plandek nie jest już stosowane jako forma produkcji. Plandeki szyte na wymiar były, ale kilkadziesiąt lat temu. W obecnych czasach, plandeki produkuje się z tworzyw sztucznych, a co za tym idzie, jest możliwość ich zgrzewania. Zgrzewanie jest bardziej efektywną, tańszą i znacznie szybszą metodą produkcji. Zgrzewy są bardziej wytrzymałe i w 100 % wodoszczelne. W związku z tym nasza firma nie szyje plandek na wymiar. Oferujemy jedynie produkcję metodą zgrzewania powietrzem o bardzo wysokiej temperaturze.

Plandeki z oczkami, uchwytami i rolkami

Plandeki na wymiar mogą być wyposażone w oczka montażowe, uchwyty kotarowe lub rolki. W naszej ofercie posiadamy oczka okrągłe o średnicach 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm i 40 mm, oczka owalne o wymiarze 22x44 mm oraz wieszaki kotarowe o średnicy 30 mm i rolki, dostosowane do uniwersalnych szyn prowadzących. Oczka są zakuwane przy użyciu specjalistycznych maszyn, dzięki czemu ich wyrwanie jest praktycznie niemożliwe. Zawiesia kotarowe oraz rolki, mocowane są do plandeki przy pomocy dwóch bardzo wytrzymałych nitów stalowych. Cały osprzęt znajdujący się w naszej ofercie jest zabezpieczony przed korozją. Oferujemy również plandeki z rzepami i plandeki z zamkami.

plandeki na wymiar, plandeka na wymiar, produkcja plandek, producent plandek

Osprzęt do plandek

Każda plandeka na wymiar produkowana w naszej firmie, może zostać zaopatrzona w potrzebny do montażu osprzęt. W tym celu posiadamy uchwyty obrotowe, uchwyty wahliwe, uchwyty naburtowe, haki naburtowe metalowe i plastikowe, spinki, wieszaki, karabińczyki, itp. Oferujemy również szyny prowadzące, rolki do szyn, paski do podwieszenia, paski zapięciowe, itp. Nasza firma produkuje również plandeki na wymiar z kedrami. Posiadamy bardzo szeroki wybór średnic kedry, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować plandeki z kedrami do każdej aplikacji.

Gwarancja na plandeki

Nasza firma na wszystkie zgrzewy w plandekach gumowanych i plandekach PE udziela 2 letniej gwarancji na zgrzewy. Oczywiście należy do tej kwestii podchodzić racjonalnie, ponieważ w przypadku nawałnicy zrywającej dachy, plandeki raczej nie wytrzymają. Nie mniej nasza firma ZAWSZE służy pomocą i nawet po upływie gwarancji jest możliwość naprawy plandeki. Naprawa plandek dotyczy jedynie plandek na wymiar, które zostały zakupione w naszej firmie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

KOM +48 509 491 716

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt