Plandeki na dach

Planujesz remont dachu? Albo spotkało Ciebie wielkie nieszczęście - zerwanie części lub całości dachu? Właśnie w przypadku takich sytuacji, nasza firma oferuje Państwu zabezpieczające plandeki na dach. Idealne w sytuacjach kryzysowych, jak również podczas długiego remontu dachu, któremu towarzyszy niesprzyjająca pogoda. Wykonane na indywidualne zamówienie z bardzo wytrzymałych tkanin plandekowych. Jesteśmy w stanie zrobić każdą plandekę na konkretny wymiar klienta. Nasze plandeki są bardzo wytrzymałe, posiadają podwójnie zgrzane krawędzie, w których zakute są w oczka montażowe wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu całość jest odporna są na wyrwanie nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Jednak nie dajemy gwarancji na wichury czy nawałnice, które potrafią zerwać dach – oczywistym faktem jest, że żadna dostępna na rynku plandeka nie wytrzyma tak ekstremalnych warunków.

Plandeki na dach, plandeka na dach

Plandeki ochronne na dach

Plandeki ochronne na dach to możliwość wyboru dwóch materiałów:

  • materiału PE (PP) – polietylen powlekany polipropylenem o gramaturze 200 g/m2 to materiał lekki, idealny do szybkiego okrycia dużych powierzchni. Dostępny w trzech kolorach: szarym, niebieskim, zielonym. Jest stosunkowo tanim materiałem, który warto wykorzystać w przypadku krótkotrwałego okrycia dachu, żeby niepotrzebnie nie generować dużych kosztów.
  • materiału PCV – polichlorek winylu o gramaturach 630 g/m2, 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2 - to najmocniejsze materiały dostępne na rynku. Podwójnie gumowane i jednostronnie lakierowane. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, klient do wyboru ma m.in. biały, czarny, brązowy, ecru, zielony, czerwony, niebieski, szary, żółty i inne. Dość drogi ale za to bardziej wytrzymały niż polietylen powlekany polipropylenem.

Plandeka przeciwdeszczowa na dach

Wszystkie materiały, których używamy do produkcji plandek są materiałami w 100% wodoodpornymi, stworzonymi do użytkowania na zewnątrz pomieszczenia. Przystosowane do pracy w bardzo niskich -30°C, jak i bardzo wysokich temperaturach +70°C. Odporne na działanie najróżniejszych warunków atmosferycznych takich jak: deszcz, śnieg, grad, wiatr, mocne promienie słoneczne. Nadają się do wykorzystania o każdej porze roku – plandeki całoroczne.

Zadaszenie z plandeki na wymiar

Aby wykonać realizację zamówienia na wymiar potrzebujemy informację, jaki rozmiar jest potrzebny (zawsze należy doliczyć naddatek około 10 cm) oraz z jakiego materiału mamy wykonać Państwa plandekę na dach. Czas realizacji nie jest długi, zazwyczaj wynosi trzy dni robocze. Przy mniej obłożonej produkcji, czas oczekiwania może się skrócić nawet do dwóch dni. Gotową plandekę dostarczamy na wskazany adres.

Ile kosztują nasze mocne plandeki zabezpieczające dach

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem plandeki na dach, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta, poznacie Państwo cenę po przekazaniu nam niezbędnych informacji dotyczących zamówienia. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Szybki kontakt