Plandeki na baseny i jaccuzi

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na baseny i plandeki na jaccuzi, spełniające role pokrowców zabezpieczających w sezonie letnim i zimą.

W naszej ofercie znajdują się plandeki na basen letnie (lekkie) i zimowe (ciężkie). Tkaniny różnią się wagą i wytrzymałością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Tkaniny letnie zapewniają możliwość szybkiego montażu i demontażu, ponieważ są lekkie i elastyczne. Tkaniny zimowe są ciężkie i sztywne.

plandeki na baseny produkcja na wymiar producent
Jak zamówić plandeki na baseny ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Wytłumaczymy Państwu jak prawidłowo pobrać wymiary basenu lub jaccuzi. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo!

Co wyróżnia nasze plandeki na baseny ?

 • plandeki na baseny dostępne są w dwóch wersjach - lekkiej letniej i ciężkiej zimowej
 • wszystkie plandeki wykonujemy z tkanin SIOEN, odpornych na ciężkie warunki atmosferyczne
 • plandeki na basen i jaccuzi są bardzo estetyczne, w szczególności w wersji zimowej (PCV)
 • plandeki posiadają solidne, podwójne krawędzie, które uniemożliwiają rozerwanie
 • wszystkie pokrowce i pokrywy możemy wyposażyć w otwory umożliwiające szybkie odpływanie nagromadzonej wody
 • pod plandekami wgrzewamy kieszenie na rurki i linki, które ułatwiają naprężenie plandeki i zapobiegają jej załamywaniu się
 • na krawędziach zewnętrznych zakuwamy oczka montażowe do naciągania plandeki
UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Plandeki na baseny produkcja na wymiar

Plandeki na baseny produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze pasują do Państwa niecek. Jest to bardzo istotne, ponieważ tylko dobrze spasowane plandeki zapewniają odpowiednią odporność i wytrzymałość. Wszystkie plandeki na basen lub jaccuzi produkujemy z belgijskich tkanin, które są wyjątkowo estetyczne i wytrzymałe. Metodą produkcji jest zgrzewanie bardzo gorącym powietrzem, dzięki temu zgrzewy są mało widoczne i wyjątkowo szczelne.

Na plandece zakuwamy specjalne otwory, które umożliwiają szybkie odprowadzanie gromadzącej się na plandece wody. Jest to bardzo istotne, ponieważ woda (posiadająca spory ciężar) może prowadzić do załamywania się plandeki. Aby ułatwić naprężenie i dodatkowo wzmocnić plandekę, pod spodem wgrzewamy kieszenie na rurki lub linki, które dodatkowo utrzymują plandekę nad niecką basenową. Na podwójnych krawędziach plandeki zakuwamy oczka ze stali ocynkowanej.

Montaż plandeki na basen lub jaccuzi:

Plandeki na jacuzzi są zazwyczaj okrągłe lub prostokątne i nie są zbyt dużych rozmiarów. Dzięki temu ich montaż jest znacznie ułatwiony. Plandeki wyposażamy w fartuch z oczkami i ekspanderem, dzięki czemu plandekę wystarczy założyć na jaccuzi i zacisnąć linkę gumową.

Plandeki na basen w pierwszej kolejności wyposażamy w rurki (rurki należy nabyć we własnym zakresie), które należy włożyć w kieszenie lub alternatywnie naprężyć linki w kieszeniach. Następnie nakładamy plandekę nad nieckę basenu. Po nałożeniu mocujemy rurki lub zaczepiamy linki znajdujące się w kieszeniach. Następnie naprężamy linkę gumową znajdującą się na krawędziach zewnętrznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji, które pozwolą Państwu na lepsze uzmysłowienie systemów montażowych. Nasza firma dostarcza Państwu plandekę (pokrowiec). Zakup rurek, pasów lub lin naprężających jest po Państwa stronie. Na zdjęciach pokazane są realizacji, które montowali klienci we własnym zakresie.

 Przykładowe realizacje u naszych klientów:

plandeka na basen produkcja
plandeki na basen plandeka na basen
pokrowce na basen zabudowa basenu plandeką

Plandeki z oknami - zastosowanie:

 • plandeki na baseny
 • plandeki na jaccuzi
 • plandeki na banie
 • plandeki na pływalnie zewnętrzne
 • itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt