Plandeki na przyczepki i przyczepy rolnicze

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na przyczepki samochodowe i plandeki na przyczepy rolnicze, wykonane w tkanin PCV 680 g/m2 firmy SIOEN lub MEHLER. Są to najwyższej jakości tkaniny przeznaczone do produkcji plandek do transportu drogowego.

Wszystkie plandeki na przyczepki samochodowe (towarowe) i plandeki na przyczepy rolnicze wyposażamy w potrzebny do montażu osprzęt. Posiadamy solidne linki gumowe w oplocie, pasy napinające, paski zapięciowe, haki poliamidowe i haki ze stali ocynkowanej, a także cały szereg uchwytów na paski i linki.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie przygotujemy ofertę na interesujące Państwa plandeki. Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na adres biuro@fastplan.pl.

plandeki na przyczepki plandeki na przyczepy rolnicze naczepy, plandeka na przyczepę, plandeka na przyczepkę
Jak zamówić plandeki na przyczepki i naczepy ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo!

Co wyróżnia nasze plandeki na przyczepki i przyczepy ?

 • plandeki przyczepki i przyczepy rolnicze wykonujemy z tkaniny PCV 680 g/m2 firm SIOEN lub MEHLER, przeznaczony do transportu drogowego
 • wszystkie plandeki wyposażamy w potrzebny do montażu osprzęt, tj. oczka, uchwyty, haki, paski i linki (metalowe elementy wykonane są z nierdzewnej stali ocynkowanej)
 • w miejscach styku plandeki ze stelażem lub burtami przyczepki i przyczepy, wgrzewamy pasy wzmacniające, zapobiegające przecieraniu się tkaniny
 • posiadamy bardzo szeroki zakres kolorów plandek
 • wykonujemy również wysokiej rozdzielczości nadruki na plandekach (nadruki laminowane odporne na warunki atmosferyczny, UV i ozon)
 • plandeki na przyczepki towarowe posiadają w standardzie otwieranie z tyłu, możemy jednak wykonać plandeki z otwieranymi wszystkimi ścianami, lub wybranymi przez Państwa
 • plandeki na przyczepy rolnicze wyposażamy w kieszenie do profila lub rurki, za pomocą których następuje ich zwijanie
 • każda plandeka na przyczepę jest w 100 % wodoszczelna i odporna na UV oraz warunki atmosferyczne, dzięki temu doskonale chroni przewożone towary i materiały

 

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Plandeka na przyczepkę i plandeka przyczepy produkcja na wymiar

Plandeki na przyczepki i przyczepy rolnicze wykonujemy metodą zgrzewu bardzo gorącym powietrzem. Używamy do tego szwajcarskich zgrzewarek LEISTER, które gwarantują wysoką jakość zgrzewu. Zgrzew wykonany tą metodą jest bardzo wytrzymały i szczelny, co przy plandekach drogowych jest niezwykle istotne.

Każdą plandekę na przyczepkę wyposażamy w pasy wzmacniające, które są łączone z materiałem metodą zgrzewania. Pasy wzmacniające chronią plandekę przed przecieraniem i ewentualnym rozerwaniem.

Do dyspozycji klienta pozostawiamy podjęcie decyzji, które ściany będą otwierane. Może to być tylko jedna ściana, ale mogą być również cztery ściany. W przypadku plandek na przyczepki, zamykanie ścian następuje przy pomocy paska zapięciowego.

Montaż plandek na przyczepach i przyczepkach:

Montaż plandeki na przyczepce towarowej różni się od montażu plandeki na przyczepie rolniczej, dlatego montaż przedstawimy Państwu osobno.

plandeki na przyczepki i przyczepy naczepy

Montaż plandeki na przyczepce samochodowej:

 • ściany zamykane na paski zapięciowe
 • dół naciągany na linki gumowe typu ekspander (przewleczonej przez haki poliamidowe lub haki stalowe / alternatywnie przez uchwyty owalne)
 • dół montowany bezpośrednio na uchwytach owalny lub zapinany na chwytki obrotowe

Montaż plandeki na przyczepie rolniczej:

 • montaż i naciągnie przy pomocy linki gumowej typu ekspander (przewleczonej przez haki poliamidowe lub haki stalowe / alternatywnie przez uchwyty owalne)
 • montaż przy pomocy rurek lub profili (w plandekach wykonujemy wówczas kieszenie na rury lub płaskowniki)

Przykładowe realizacje u naszych klientów:

plandeki na przyczepy rolnicze plandeka na przyczepę rolniczą
plandeki na przyczepki samochodowe plandeka na przyczepkę towarową

Plandeki na przyczepy - zastosowanie:

 • plandeki na przyczepki samochodowe
 • plandeki na przyczepki towarowe
 • plandeki na przyczepy rolnicze
 • plandeki na naczepy rolnicze
 • itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt