Folie na taras – folia do altanki

Folie na taras i folie do altanki to bardzo popularne rozwiązanie, dzięki któremu zabezpieczymy altankę lub taras, a także wszystko to, co znajduje się w środku. Dzięki foliom przeźroczystym do altanki i tarasu, będziemy mogli z nich korzystać także w chłodniejsze dni. Pozwoli to na spędzenie wolnego czasu w ogrodzie, nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Folie altankowe i folie tarasowe wykonywane są z grubych tkanin PCV, które gwarantują wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne i promienie UV. Środek folii jest całkowicie przeźroczysty, natomiast obwódka jest w dowolnym kolorze. Najbardziej popularne kolory obwódek to ecru, piaskowy, brązowy, biały, szary, zielony, itp.

Jeżeli chcą Państwo zabudować swój taras lub swoją altankę, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Z chęcią przygotujemy stosowaną wycenę. Wymiary i zdjęcie altanki lub tarasu prosimy wysłać na maila - biuro@fastplan.pl.

UWAGA – folie do altanek i folie na taras produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do miejsca montażu. Na życzenie klienta, do zamówienia dołączamy potrzebny do montażu osprzęt, czyli uchwyty obrotowe (motylkowe) i paski do podwieszenia. Więcej informacji w naszym biurze obsługi klienta.

Dlaczego warto stosować folie do altanki i na taras ?

  1. Folie do altanek i folie na taras zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi konstrukcję, wnętrze, a także wszystkie przedmioty, które znajdują się wewnątrz.
  2. Zastosowanie folii przeźroczystej do altanki pozwala na korzystanie z niej także podczas mniej korzystnych warunków pogodowych.
  3. W pogodne i ciepłe dni, nasze folie można podwinąć do góry i podwiesić zwinięte.
  4. Wewnątrz zamkniętych folią tarasów i altanek można używać promienników ciepła.
  5. Nasze folie tarasowe i folie altankowe są całoroczne - nie muszą ich Państwo demontować na jesień i zimę.
  6. Jest to rozwiązanie bardzo estetyczne, dzięki czemu nie szpeci Państw ogrodu. Wręcz przeciwnie, nasza firma korzysta z materiałów serii ELEGANT, które gwarantują nie tylko wysoką wytrzymałość, ale również ładny wygląd.

Jak zmierzyć altankę i taras ?
folie do altanki, folie na taras, folie tarasowe, folie altankowe, przeźroczyste

Pomiar jest bardzo prosty i mogą go Państwo przeprowadzić samodzielnie. Do wyceny i produkcji potrzebujemy szerokość mierzoną od lewej strony lewej belki, do prawej strony prawej belki. Następnie prosimy o zmierzenie grubości belek. Jest to konieczne, ponieważ folie powinny na siebie zachodzić i być łączone na jednym pasie uchwytów na zakładkę. Kolejnym pomiarem jest wysokość - mierzymy ją od górnej krawędzi górnej belki do samego dołu. W przypadku skosów, prosimy o pomiar wysokości wg schematu pod lewej skrajnej stronie i następnie po prawej skrajnej stronie.

Folie na taras i do altanki - montaż:

Folie altankowe i folie tarasowe montuje się do belek przy pomocy wkrętów (górna krawędź) i uchwytów obrotowych (krawędzie boczne). Uchwyty obrotowe należy wcześniej przykręcić do belek przy pomocy wkrętów. Sam montaż jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka chwil. U dołu każdej folii przygotowujemy kieszeń, w którą mogą Państwo we własnym zakresie wsunąć dodatkowe obciążenie, które sprawi, że folia będzie się dużo ładniej układać. Na życzenie klienta, na samym dole wykonujemy fartuch, po którym spływa woda opadowa, nie dostając się do wewnątrz.

Montaż jest bardzo prosty, dzięki czemu poradzi z nim sobie dosłownie każdy. Wystarczy wkrętarka i wkręty do drewna. Żadnych innych narzędzi nie potrzebujemy.

Termin realizacji i cena:

Nasza firma gwarantuje ekspresową wycenę i realizację zamówienia. Średni termin realizacji od momentu akceptacji przez klienta rysunku wykonawczego, wynosi ok. 4-5 dni roboczych. Termin jest każdorazowo i indywidualnie określany w ofercie.

Cena 1 m2 folii tarasowych i folie do altanki waha się od 40 zł brutto / m2 do 90 zł brutto / m2. Dokładną wycenę przygotowujemy po przesłaniu wymiarów do naszego biura handlowego.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu:

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt