Przegrody plandekowe

Nasza firma wykonuje również przegrody plandekowe na hale produkcyjne, hale magazynowe, a także do wydzielenia powierzchni biurowych. Przegrody wykonujemy z trzech tkanin. Do wyboru klienta pozostawimy przegrody polietylenowe, przegrody z PCV oraz przegrody z tkaniny trudnopalnej.

Każda przegroda produkowana jest na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasuje do danego pomieszczenia. Takie rozwiązanie sprawia, że otrzymuję Państwo idealnie skrojoną przegrodę, która prócz swoich właściwości oddzielających, jest również estetyczna i nie ,,szpeci" Państwa pomieszczeń.

Przegrody z plandeki dostarczamy w terminie ok. 5-10 dni roboczych od momentu zamówienia. Oczywiście termin jest zależny od skomplikowania realizacji oraz ilości zamówionych sztuk. Wszystkie produkty wysyłamy kurierami, dzięki czemu przegrody docierają do naszych klientów już następnego dnia roboczego po wysyłce.

przegrody plandekowe przegrody z plandeki

Przegrody z plandeki - dostępne tkaniny

  • tkanina PE (PP) 200 g/m2 - lekka tkanina do przegradzania hal produkcyjnych i magazynowych - idealna do czasowego zabezpieczania
  • tkanina PCV 650 g/m2 - estetyczna tkanina do stałego przegradzania stanowisk i hal produkcyjnych, magazynowych i biurowych
  • tkanina PCV 650 g/m2 - estetyczna i wytrzymała tkanina z atestem trudnopalności b2, wydanym przez Instytut Techniki Budowlanej
  • folia przeźroczysta - folia wykorzystywana do wykonywania okien i świetlików o grubości 0,8 mm

Produkcja przegród na wymiar

Wszystkie przegrody plandekowe do hal produkcyjnych i hal magazynowych, produkujemy na dokładny wymiar klienta. Produkcja następuje metodą zgrzewu pasów materiału. Pasy mają szerokość 200 cm lub 250 cm, jednak należy zaznaczyć, że dzięki nowoczesnym maszynom, miejsca zgrzewów są wyjątkowo estetyczne i słabo widoczne.

Nasza firma nie ma ograniczeń co do wielkości kurtyn przedzielających, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać również przegrody bardzo dużych rozmiarów. Oczywiście dużo lepszym rozwiązaniem jest wykonanie kilku kurtyn mniejszych rozmiarów i następnie połączenie ich. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości, wówczas jesteśmy w stanie wykonać przegrodę ,,w jednym kawałku".

przegrody plandkowe przegrody z plandeki

Przegrody z oknami

Przegrody wykonane z tkaniny PCV 650 g/m2 i grubszych, możemy zaopatrzyć w przeźroczyste okna i świetliki. Dzięki czemu możliwe jest wpuszczenie do pomieszczeń dodatkowego światła. Daje to również możliwość podglądu na dalsze części hal produkcyjnych i magazynowych. Maksymalna wysokość okna to 130 cm. Nie stoi to jednak na przeszkodzenie, aby wykonać szpros (przedziałkę) i dale wgrzać przeźroczysty materiał. Dzięki temu, możemy uzyskać przegrody w ok. 95 % całkowicie przeźroczyste.

Montaż kurtyn

Wszystkie przegrody, standardowo zaopatrzone są w oczka montażowe zakute na krawędziach zewnętrznym plandeki. Umożliwiają one zamocowanie na stałe, bez możliwości przesuwania.

Jeżeli zależy Państwu na możliwości przesuwania na lewa lub prawo, wówczas polecamy system na uchwyty kotarowe. Są to oczka fi 40 na wieszaku nitowanym do plandeki, które działają podobnie jak zasłonki przesuwane po karniszach. Rozwiązanie to jest tanie i całkowicie bezawaryjne. Po wielu nieprzyjemnych sytuacjach z prowadnicami, polecamy szczególnie rozwiązanie z uchwytami kotarowymi.

Więcej informacji z chęcią udzielimy Państwu telefonicznie, pod numerami:

+48 509 491 716

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Szybki kontakt