Plandeki kedrowe – plandeki z kedrami

plandeki kedrowe, plandeki z kedrem, kedry do plandek, kedry, plandeki namiotowe z kedrem

Plandeki kedrowe lub innymi słowy plandeki z kedrem, to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w namiotach, halach namiotowych, halach łukowych oraz rzadziej w naczepach, wywrotkach i plandekach kontenerowych. Plandeki z kedrem mogą być ze sobą bardzo szybko i łatwo łączone, przy pomocy specjalnych łączników.

Kedry mogą być montowane tylko i wyłącznie w plandekach PCV. W naszej ofercie mają więc Państwo do dyspozycji plandeki z kedrem PCV 650 g/m2, PCV 680 g/m2 oraz PCV 900 g/m2. Kedry mogą być również wgrzewane w tkaninie PCV 650 g/m2 samogasnącej, posiadające certyfikat zgodności z normą B2, wystawiony przez Instytut Techniki Budowlanej. Jest to bardzo popularny materiał do zastosowania na hale namiotowe, kotary, przepierzenia i hale łukowe.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pod numerem KOM +48 509 491 716. Zapytania ofertowe mogą Państwo również przesyłać na naszego maila biuro@fastplan.pl.

Kedry do plandek:

Nasz firma korzysta w polskich kedrów, które gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Taśmy namiotowe, czyli innymi słowy kedry to powleczona jednostronnie polichlorkiem winylu tkanina poliestrowa, z zamontowaną na końcu linką tworzywową, która stanowi wzmocnienie. Zamontowana w taśmie linka, pozwala na wsuwanie w profile namiotowe, a także inne profile stosowane np. w myjniach samochodowych, samochodach ciężarowych, itp. Kedr łączony jest z plandeką przy pomocy skrzydełek - jest zgrzewany do podwójnej krawędzie plandeki. Takie mocowanie gwarantuje najwyższą wytrzymałość i uniemożliwia ewentualne wyrwanie z plandeki. W naszej firmie posiadamy następujące średnice linki w kedrze:

  • fi 7,5 mm
  • fi 8,5 mm
  • fi 11 mm
  • fi 12 mm
  • fi 13 mm

Plandeki namiotowe z kedrem

Plandeki z kedrami są stosowane najczęściej w namiotach. Jest to rozwiązanie pozwalające na bardzo szybkie i stabilne łączenie ze sobą ścian wykonanych z plandeki. Mocowanie zapewnia stabilne oparcie na całej długości krawędzi, dzięki czemu nawet przy silnych porywach wiatru, nie istnieje ryzyko podwiewania i rozdzierania. Ponadto, mocowanie na kedry pozwala na szczelne zamknięcie hali namiotowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku hal ogrzewanych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

biuro@plastplus.pl

Szybki kontakt