Plandeki z nadrukiem – reklama na plandekach

Oferujemy Państwu plandeki z nadrukiem laminowanym o bardzo wysokiej rozdzielczości i doskonałym wybarwieniu. Nadruk na plandekach obejmuje produkcję plandeki i podanym przez Państwa kształcie i wymiarze, a następnie nadruk przesłanej przez Państwa grafiki. Na życzenie klienta projekt nadruku wykonujemy samodzielnie i przesyłamy do akceptacji.

Reklama na plandekach obejmuje nadruk na plandekach PCV. Niestety nie jest możliwy nadruk na plandekach z polipropylenu i plandekach z polietylenu. Wprawdzie nadruk uda się nanieść, ale przy pierwszym kontakcie z wodą może ulec zniszczeniu. W takim wypadku polecamy Państwu nadruki naklejane na plandeki.

reklama na plandekach, nadruk na plandekach, plandeki z nadrukiem, drukowanie na plandekach, plandeki nadruk

Reklama na plandekach

Reklama na plandekach jest bardzo popularna i dotyczy zarówno bannerów reklamowych, które możecie Państwo powiesić na elewacji budynków, ale również na ogrodzeniach, itp. Reklama na plandekach obejmuje również plandeki na samochody i naczepy, plandeki na kontenery, plandeki na przyczepki, kotary przemysłowe i zwykłe plandeki okryciowe. Reklama jest również możliwa na pokrowcach przemysłowych używanych do zakrywania palet z towarem lub zbiorników. Nasza reklama na plandekach gwarantuje wysoką rozdzielczość i pełne wybarwienie. Podwójne laminowanie daje natomiast rękojmie długoletniej wytrzymałości, nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Nadruk na plandekachdruk na plandekach, drukowanie na plandekach, plandeki z nadrukiem

Nadruk na plandekach to w gruncie rzeczy dość skomplikowany proces. W pierwszej kolejności należy wykonać plandekę (metoda zgrzewania bardzo gorącym powietrzem). Następnie plandeka musi zostać przygotowana do nadruku - używamy do tego specjalnych środków chemicznych, które odtłuszczają i oczyszczają tkaninę. Następnie następuje nadruk właściwy oraz laminowanie. Na życzenie klienta, całość może zostać dodatkowo polakierowana. Wówczas wytrzymałość nadruku dodatkowo wzrasta (jest to dodatkowo płatne).

Nadruk na plandekach wykonany w naszej firmie to gwarancja bardzo wysokiej rozdzielczości i najwyższej jakości kolorów. Grafiki, logotypy, reklamy i napisy są dokładnie odwzorowane, dzięki czemu pozwalają na łatwą identyfikację z Państwa firmą. Co bardzo istotne, nasza firma nie prowadzi nadruku na plandekach używanych. Nie jesteśmy w stanie ocenić zużycia warstwy odpornej na UV i tym samym dać gwarancję na jakość nadruku. Drukujemy na plandekach fabrycznie nowych, wyprodukowanych w naszej firmie.

Jakie plandeki z nadrukiem produkujemy ?

Oczywiście jest to tylko przykładowe wyliczenie, ponieważ plandeki z nadrukiem są możliwe na wszystkich tkaninach PCV, niezależnie od zastosowania. Nadruk jest również możliwy na plandeka PCV samogasnących, posiadających atest trudnopalności B2.

Więcej informacji:

biuro@plastplus.pl

Szybki kontakt