Plandeki na maszyny

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na maszyny produkowane na wymiar. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy trzy tkaniny, które w zależności od miejsca użytkowania, będą bardzo dobrze zabezpieczać maszyny przed warunkami atmosferycznymi i innymi, które mogą im zaszkodzić.

Plandeki do zabezpieczania maszyn produkujemy na dokładny wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować nawet bardziej skomplikowane kształty w każdym wymiarze. Nie ograniczamy Państwa wymiarami, jednak w przypadku bardziej skomplikowanych realizacji, będziemy potrzebowali rysunek techniczny z wymiarami.

Plandeki do przykrycia maszyn możemy również wykonać w formie pokrowców. Wówczas maszyny będą zabezpieczone kompleksowo i z żadnej stronie nie dostanie się do nich woda oraz inne substancje, które mogą prowadzić do uszkodzenia. Więcej informacji o pokrowcach z plandek.

 

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Plandeki na maszyny - dostępne materiały:
plandeka na maszynę, plandeki na maszyny, plandeki do zabezpieczania maszyn

  • plandeki PE (PP) 200 g/m2 - jest to tkanina okryciowa do czasowego zabezpieczania maszyn wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Plandeki do maszyn PE (PP) 200 g/m2 nie mogą być stosowane podczas transportu drogowego. Polecamy je przede wszystkim do krótkotrwałego zabezpieczania maszyn i urządzeń. Występują w trzech kolorach - białym, zielonym i niebieskim. Plandeki te możemy wyposażyć w oczka montażowe, linkę gumową, a także inny wymagany do montażu osprzęt;
  • plandeki PCV 650 g/m2 - są prawie 3 razy grubsze niż te w/w. Są to plandeki gumowane wykonane z polichlorku winylu. Przeznaczone są do długotrwałego zabezpieczania maszyn i urządzeń w bardzo ciężkich warunkach oraz podczas transportu drogowego, kolejowego i morskiego. Do Państwa dyspozycji jest tu pełna gama kolorystyczna. Oferujemy również wykonanie plandeki trudnopalnej, z atestem trudnopalnym B2.

Plandeki na maszyny produkcja na wymiar

Wszystkie plandeki do zabezpieczania maszyn produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdą maszynę, nawet bardzo dużą lub o nietypowym kształcie. Maksymalny wymiar plandeki jaki możemy wykonać to 40x40 mb.

Termin realizacji zamówieni jest uzależniony od aktualnego obłożenia produkcji, jednak wynosi on zazwyczaj ok. 5 dni roboczych. W przypadku bardziej skomplikowanych realizacji, może się delikatnie wydłużyć. Informację na temat terminu realizacji otrzymacie Państwo w swojej indywidualnej ofercie.

Montaż plandek na maszynach

Każda plandeka na maszynę posiada oczka montażowe, które umożliwiają jej szybko montaż. Oferujemy Państwu również inne formy montażu, np. na uchwyty obrotowe, naburtowe, itp. Standardowo montaż polega jednak na oczkach montażowych i lince gumowej. Istnieje również możliwość wszycia lub wgrzania rzepów, kedry lub taśm, pozwalających na inne formy montażu. Jesteśmy w pełni otwarci na Państwa propozycję i zawsze staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie do danej aplikacji. Dzięki temu nasi klienci są zawsze zadowoleni, ale plandeki na maszyny sprawują się doskonale przez kilka lat.

Czy plandeka na maszynę jest wodoszczelna ?

To pytanie pada z ust naszych klientów bardzo często. Odpowiedź jest prosta - wszystkie plandeki na maszyny są wodoszczelne i wodoodporne. Zgrzewy są bardzo wytrzymałe i niesamowicie szczelne, dzięki czemu plandeki są w 100 % wodoszczelne. Jest to bardzo ważne, ponieważ plandeki na maszyny są bardzo często używane na czas ich przewożenia. W takim wypadku, brak szczelności, mógłby skończyć się awarią maszyny. Wodoszczelność i szczelność na substancje gazowe (powietrze), jest również niesamowicie ważna w przypadku transportu morskiego. Nasza firma wykonuje plandeki do transportu morskiego. Zapewniają one szczelność i brak dostępu maszyn do słonej wody i słonego powietrza. Wykonywaliśmy już wiele plandek do zabezpieczania konstrukcji metalowych, gdzie przy transporcie morskim ważne jest, aby części metalowe nie pokryły się rdzą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt