Zadaszenie przesuwne do altany i na taras

Oferujemy Państwu najwyższej jakości zadaszenia przesuwne do altany i na taras. Do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymałe materiały PCV 650 g/m2, które są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być stosowane przez cały rok. Wszystkie zadaszenia wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu podejmiemy się wykonania każdego formatu i wymiaru.

Wraz z zadaszeniem otrzymują Państwo zestaw montażowy, na który składają się rurki wzmacniające, linki stalowe, śruby rzymskie oraz komplet wkrętów. Montaż zajmuje zaledwie kilka chwil i z pewnością poradzi z nim sobie każdy. Wystarczą dobre chęci i wkrętarka, która znacznie ułatwi prace.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. W zapytaniu prosimy o przesłanie zdjęcia konstrukcji oraz jej wymiarów w świetle. Pozwoli to na szybkie przygotowanie oferty. Więcej informacji: biuro@fastplan.pl.

zadaszenie przesuwne do altanki, zadaszenie przesuwne na taras, dach z plandeki, Zadaszenia przesuwne do altany i na taras

Dlaczego warto wybrać nasze zadaszenie?

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, oferujemy plandeki na dach altanki lub tarasu z systemem przesuwnym. Jest on bardzo prosty, dzięki czemu możecie Państwo zapomnieć o ewentualnych awariach, które przytrafiają się w najmniej odpowiednich momentach. System przesuwny opiera się na specjalnych oczkach metalowych i grubej linie stalowej. Dzięki bardzo dobremu naprężeniu linek przy pomocy śrub rzymskich, przesuwanie plandeki jest bardzo proste. Poradzi sobie z tym dosłownie każdy. Dzięki systemowi przesuwnemu, mamy możliwość odsłaniania tarasu i zasłaniania za każdym razem, kiedy tego potrzebujemy. Dzięki temu zadaszenie uchroni nas przed deszczem lub nadmiernym nasłonecznieniem.

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór kolorów. Możemy zaproponować Państwu dachy przesuwne z plandek w kolorze biały, jasnym, ciemnym szarym, antracytowym, ecru, brązowym, zielonym i czarnym. Linka stalowa oraz oczka przesuwne wykonane są natomiast z materiałów zabezpieczonych przed korozją. Dzięki temu nawet po kilku latach użytkowania, nie znajdziemy na nich rdzawego nalotu.

Dach altanki i tarasu na wymiar

Do wyceny i produkcji będziemy potrzebowali od Państwa dokładnych wymiarów. W tym celu prosimy o pomiar altanki pomiędzy górnymi belkami. Wystarczy nam długość, szerokość oraz przekątne. Na tej podstawie będziemy w stanie przygotować dla Państwa ofertę, a po jej akceptacji gotowy system przesuwny wraz z zadaszeniem.

Jaka jest wytrzymałość takiego dachu?

Wszystkie zadaszenia przesuwne do altany i na taras, wykonujemy z bardzo wytrzymałej plandeki PCV 650 g/m2. Jej wytrzymałość według producenta to nawet kilka lat. Dzięki przez wiele sezonów letnich możemy cieszyć się trwałym zadaszeniem, które nie tylko cieszy nasze oko, ale także zabezpiecza nas przez nadmiernym słońcem i letnim deszczem.

Termin realizacji i cena

Bardzo dobrze zorganizowana produkcja pozwala nam na zapewnienie bardzo krótkiego terminu realizacji. W związku z tym, zadaszenie przesuwne znajdzie się u Państwa w około 5 dni roboczych od zamówienia.

W przypadku ceny, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Z racji tego, że wszystkie elementy produkowane są na wymiar, określenie ceny z góry jest niemożliwe.

Szybki kontakt