Plandeki na piaskownice

Plandeki na piaskownice stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne, ponieważ coraz częściej piasek badany przez SANEPID nie spełnia wymagań bezpieczeństwa. Zabezpieczenie piaskownicy pokrowcem z plandeki zapobiega przedostawaniu się do niej zabrudzeń, a także psów i kotów.

Pokrowce na piaskownice wykonujemy z plandeki PCV 650 g/m2 lub z plandeki PE (PP) 200 g/m2. Plandeka na piaskownicę z PCV jest oczywiście droższa, ale jednocześnie dużo bardziej wytrzymała na warunki atmosferyczne i zwierzynę, a także bardziej estetyczna. Wszystkie plandeki wyposażamy w oczka montażowe oraz potrzebne do montażu linki gumowe.

plandeki na piaskownice pokrowce na piaskownice
Jak zamówić plandeki na piaskownice ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo! KOM +48 509 491 716

Co wyróżnia nasze plandeki na piaskownice ?

 • do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwa rodzaje tkanin - PCV 650 g/m2 i PE (PP) 200 g/m2
 • pokrowce na piaskownice PCV są bardzo wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne - są lakierowane
 • pokrowce na piaskownice PE (PP) są mniej wytrzymałe i mniej estetyczne, ale duże tańsze
 • wszystkie plandeki na piaskownice posiadają oczka montażowe ze stali nierdzewnej oraz linkę gumową do naciągania
 • oferowane plandeki w obu wersjach są odporne na warunki atmosferyczne, ozon oraz UV
 • plandeki z PCV są dodatkowo odporne na uszkodzenie przez koty i psy
 • pokrowce są oczywiście w 100 % wodoodporne i mogą być stosowane zarówno latem, jak i zimą (odporność termiczna do - 40 st. C !).

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe. Dodatkowe informacje i zamówienie telefoniczne pod numerem – KOM +48 509 491 716.

Plandeka na piaskownicę produkcja na wymiar:

Wszystkie plandeki na piaskownice produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują nawet do nietypowych piaskownic. Jesteśmy w stanie wyprodukować pokrowce o dowolnych kształtach, np. kwadraty, prostokąty, pięciokąty, sześciokątne, a także koła i owale.

Pokrowce na piaskownice posiadają zakładki nachodzące na burty boczne, dzięki czemu szczelnie zamykają piaskownice, a także znacznie ułatwiają montaż. Na zakładkach zakuwamy oczka ze stali nierdzewnej, przez które wystarczy przewlec dołączoną linkę gumową. Dołączona do plandek linka gumowa to solidna guma w oplocie fi 8, typu ekspandor. Chęć zakupu linki gumowej należy zgłosić w momencie zamówienia.

plandeki na piaskownice pokrowce na piaskownice plandeka na piaskownicę

Plandeki na piaskownice - przykładowe zastosowanie:

 • zabezpieczanie piaskownic ogólnodostępnych przed warunkami atmosferycznymi i zwierzyną
 • zabezpieczanie piaskownic prywatnych
 • zabezpieczanie piasku na placach zabaw
 • zabezpieczanie zabawek dostępnych na placach zabaw
 • itp.

Wytrzymałość plandek

Plandeka na piaskownice wykonana z materiału PE (PP) 200 g/m2, wytrzymuje ok. 3 lat. Plandeka na piaskownicę z PCV jest dużo bardziej wytrzymała, i jest w stanie wytrzymać nawet 7 lat. Wszystkie plandeki są wodoodporne i wodoszczelnie. Posiadają również zabezpieczenie przed grzybami, pleśnią i drobnoustrojami, które mogą reagować z tkaniną. Wszystkie okucia metalowe, zabezpieczone są przed korozją. Dzięki temu, że tkanina i zgrzewy są wysokiej jakości, nasze plandeki są bardzo wytrzymałe.

W przypadku plandeki PCV 650 g/m2, jest ona również wytrzymała na pazury kotów. Bardzo często słyszeliśmy od klientów historię, gdzie koty niszczyły tanie, chińskie plandeki. W przypadku naszych plandek do piaskownicy PCV, nie ma takiego problemu.

Pokrowce na piaskownice

Nasze pokrowce na piaskownice, dzięki wysokiej jakości materiałom doskonale nadają się do zastosowania całorocznego. Bardzo często klienci pytają nas, czy pokrowiec na piaskownice jest odporny na mróz. Oczywiście TAK. Wszystkie tkaniny używane do produkcji, są w stanie wytrzymać ekstremalnie niskie temperatury - nawet do - 40 st. C. Na szczęście w naszym kraju tak skrajne mrozy nie występują, więc każdy pokrowiec do piaskownicy wytrzyma zarówno mróz, jak i upalne lato.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

KOM +48 509 491 716

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt