Plandeki na pieczarkarnie, hangary i hale łukowe

Oferujemy Państwu bardzo wytrzymałe plandeki na pieczarkarnie, plandeki na hangary i plandeki na hale łukowe. Oferujemy Państwu plandeki w kilku gramaturach, dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru tkaniny, grubości i koloru, a co za tym idzie, wydatku na plandekę.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy tkaniny ciężkie - PCV 650 g/m2 i PCV 900 g/m2 oraz lżejszą PE (PP) 200 g/m2, która również bardzo dobrze się sprawdzą na halach łukowych. Plandeki zgrzewamy gorącym powietrzem, dzięki czemu zgrzewy są bardzo szczelne i niesamowicie wytrzymałe. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania !

plandeki na pieczarkarnie, plandeki na hale łukowe, plandeki na hangary, plandeki na hale namiotowe

Jak zamówić plandeki na hale łukowe ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo!

Co wyróżnia nasze plandeki na pieczarkanie i hale łukowe ?

 • plandeki na pieczarkanie i plandeki na hale łukowe wykonujemy z europejskich tkanin, które gwarantują wysoką wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
 • posiadamy 3 tkaniny - PE (PP) 200 g/m2, PCV 650 g/m2 oraz PCV 900 g/m2, dzięki temu umożliwiamy również zabudowy niskobudżetowe
 • przykładamy szczególną uwagę do wykończenia krawędzi plandek, dzięki czemu ich rozerwanie podczas złych warunków pogodowych jest praktycznie niemożliwe (oczywiście należy pamiętać, że plandeki nie są niezniszczalne i w przypadków silnych żywiołów, tak jak murowane domy, mogą zostać zniszczone)
 • wszystkie plandeki na hangary i hale łukowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu pasują nawet do bardzo nietypowych aplikacji
 • w plandece możemy wykonać świetliki i okna z grubej folii PCV, które umożliwiają rozjaśnienie hangaru w ciągu dnia
 • w plandekach zakuwamy oczka ze stali ocynkowanej, które nie rdzewieją
UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Plandeki okryciowe produkcja na wymiar:

Wszystkie plandeki na pieczarkarnie, hale łukowe i hangary produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki temu zawsze idealnie pasują do danej aplikacji. Wykonujemy nie tylko duże zlecenia, ale oferujemy również produkcję mniejszych hal łukowych.

UWAGA - nasza firma wykonuje tylko i wyłącznie plandeki. Nie wykonujemy stelaży pod hale. Nie oferujemy również montażu i pomiarów. Pomiary i montaż leżą w gestii klienta.

Wszystkie plandeki okryciowe zgrzewamy przy użyciu nowoczesnych zgrzewarek LEISTER, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo solidne i estetyczne zgrzewy. Dzięki temu plandeki są w 100 % wodoodporne na całej powierzchni, a także wyjątkowo wytrzymałe i odporne na pozostałe warunki atmosferyczne.

Dostępne tkaniny:

Plandeki na hale łukowe i hangary:

Najskuteczniejszą i jednocześnie najtańszą formą montażu plandek jest montaż przy użyciu oczek montażowych na krawędziach zewnętrznych oraz pasków zapięciowych pod plandeką. Przy pomocy oczek montażowych montujemy plandekę u dołu, a następnie od spodu zaczepiamy ją paskami zapięciowymi do rurek stelaża. U dołu dodatkowo można wykonać kieszenie na rurki, przy pomocy których można wykonać naciąganie pasami.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i służymy swoimi radami. Jesteśmy świadomi, że każdy hangar jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Plandeki na hangary rolnicze i pieczarkarnie - przykładowe realizacje:

planeki na tunele foliowe, plandeki na hangary rolnicze, plandeki na pieczarkarnie
plandeki na hangary plandeki na tulene plandeki na hale łukowe
plandeki na hale łukowe plandeki na hangary rolnicze

Plandeki na hangary - zastosowanie:

 • plandeki na hangary lotnicze
 • plandeki na hangary wojskowe
 • plandeki na hangary rolnicze
 • plandeki na hangary magazynowe
 • plandeki na pieczarkarnie
 • plandeki na hodowle ślimaków
 • itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt