Fartuchy zrzutowe i rękawy zrzutowe z PCV 900 g/m2

Oferujemy Państwu rękawy zrzutowe do betonu oraz fartuchy do leja do betonu. Rękawy i fartuchy wykonujemy z wysokiej jakości tkaniny PCV 900 g/m2, która idealnie nadaje się do tego celu. Gwarantuje nie tylko wysoką wytrzymałość, ale również niską wagę i wysoką elastyczność. Jest to bardzo ważne podczas pracy i montażu rękawów, zwłaszcza kiedy mówimy o pracach na wysokościach.

Rękawy zrzutowe do betonu i fartuchy do betonu wykonujemy na dokładny wymiar i długość klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać rękawy dowolnej długości (nawet do 30 mb w jednym odcinku) i o dowolnej średnicy (od fi 50 do fi 3000). Naszą firmę wyróżnia również bardzo bogaty wybór kolorów. Posiadamy rękawy zrzutowe czarne, białe, zielone, żółte, czerwone, niebieskie, brązowe, ecru, pomarańczone, itp.

Jako jedyni w Polsce wykonujemy rękawy zrzutowe z nadrukiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać rękawy i fartuchy z Państwa logo, napisami lub logotypami ostrzegawczymi, itp. Nadruk jest podwójnie laminowany, dzięki czemu wytrzymuje pracę w ciężkich warunkach budowlanych.

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Specyfikacja rękawów zrzutowych:rękawy fartuchy do betonu, fartuchy do leja do betonu

  • tkanina - PCV 900 g/m2
  • długość minimalna - 0,5 mb
  • długość maksymalna - 30 mb
  • średnica minimalna - fi 50
  • średnica maksymalna - fi 300
  • temperatura pracy - od - 40 st. C do + 70 st. C
  • dostępne kolory - niebieski, zielony, siwy, biały, czarny, pomarańczowy, żółty, czerwony, ecru, brązowy
  • możliwość nadruku - tak (nadruk wysokiej rozdzielczości)
  • zakończenie - podwójnie zgrzany materiał lub bez zawinięcia (standardowo)

Produkcja fartuchów zrzutowych na wymiar:

Nasza firma zajmuje się produkcją rękawów zrzutowych do betonu o wymiarach nietypowych. W związku z tym nie posiadamy rękawów dostępny z półki magazynowej. Nie mnie jednak fartuchy zrzutowe do betonu dostarczamy bardzo szybko. Średni termin realizacji zamówienia w naszej firmie to ok. 2-3 dni robocze. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku awarii lub zniszczenia rękawów, zapotrzebowanie jest zwykle bardzo pilne.

Nie ograniczamy Państwa żadnymi wymiarami, dzięki czemu możemy Państwo zamówić dowolnych rękaw zrzutowy. Należy jednak pamiętać o średnicy minimalnej fi 50, średnicy maksymalnej fi 3000 oraz długości maksymalnej 30 mb. Jeżeli rękaw mieści się w podanych widełkach jest do wykonania.

Rękawy zrzutowe do betonu i fartuchy do lejów produkowane są metodą zgrzewu bardzo wysoką temperaturą. Każdy zgrzew ma minimum 3,5 cm szerokości, dzięki czemu spoina jest bardzo wytrzymała i nierozrywalna. Dzięki szczelnemu zgrzaniu, rękawy są nieprzepuszczalne i wodoszczelne.

rękawy zrzutowe fartuchy zrzutowe do leja do betonu

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania wyceny:

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt