Plandeki i osłony tarasowe

Oferujemy Państwu osłony tarasowe i plandeki tarasowe wykonane z wysokiej jakości materiałów przeźroczystych. Dostarczamy nie tylko same ścianki, ale również osprzęt do szybkiego montażu, który umożliwia podwijanie do góry ścianek w ciepłe dni.

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały o grubości ok. 0,8 mm - 1 mm. Ciężko określić grubość, ponieważ tkaniny PCV przystosowana jest do pracy zarówno w zimę, jak i lato. Wytrzymuje temperatury od - 40 st. C. do + 80 st C. i w zależności od tego, jak ciepło jest na dworze, różna może być jej grubość.

Wszystkie plandeki i osłony tarasowe muszą posiadać obwódkę w kolorze. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór kolorów. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć ciemny brąz, piaskowy, biały, jasny szary, ciemny szary, zielony, czarny oraz hit sezonu 2020 - antracytowy. Oferujemy również uchwyty obrotowe w kolorze obwódki i belek, dzięki czemu osprzęt montażowy nie rzuca się w oczy.

osłony na taras, osłony tarasowe, plandeki tarasowe, plandeki na taras

Co wyróżnia nasze osłony tarasowe?

  • NAJWYŻSZA WYTRZYMAŁOŚĆ - wszystkie osłony na taras wykonujemy z grubego materiału PCV, który może być stosowany przez cały rok. Co bardzo ważne duża grubość folii przeźroczystej i obwódki nie przeszkadza w sprawnym rolowaniu osłony do góry. Dzięki temu w ciepłe dni możemy w szybki sposób podwinąć plandekę do góry i cieszyć się naturą.
  • PRODUKCJA NA DOKŁADNY WYMIAR - wszystkie osłony tarasowe wykonujemy na dokładny wymiar. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do Państwa konstrukcji. Nie muszą się również Państwo bać, że plandeki przyjdą w niewłaściwy wymiarach, ponieważ zawsze przygotowujemy szczegółowy rysunek wykonawczy. Wszystkie wymiary, oczka montażowe oraz wielkość okien są w nim zawarte. Nie ruszamy z produkcją do czasu, kiedy nie mamy jasnej deklaracji od klienta, że wszystkie wymiary są poprawne.
  • SZEROKI WYBÓR KOLORÓW RAMKI - jako jedni z nielicznych w Polsce możemy pochwalić się szeroką ofertę i dostępną kolorów obwoluty. W ciągłej produkcji posiadamy obwódki białe, czarne, zielony, brązowe, ecru, piaskowe, jasne szare, ciemny szare oraz antracytowe. Kolor antracytowy był hitem sprzedażowym w 2020 roku, ponieważ idealnie wpasowuje się w nowoczesne budownictwo jednorodzinne i mieszkaniowe.
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI OSPRZĘT - do wyboru klienta pozostawiamy wybór materiału, z którego wykonany jest osprzęt. W ofercie posiadamy bardzo wytrzymałe uchwyty obrotowe metalowe oraz plastikowe. W przypadku plastikowych istnieje możliwość zakupu uchwytów w kolorze obwódki i belek tarasu.
  • WYKONUJEMY DRZWI WEJŚCIOWE - na życzenie klienta, plandeka tarasowa może zostać wyposażona w drzwi wejściowe. Z uwagi na dużą awaryjność zamków błyskawicznych, oferujemy drzwi zamykane na wytrzymałe paski zapięciowe.

Czy osłony na taras można stosować w okresie zimowym?

To pytanie bardzo często pada z ust naszych klientów. Plandeki tarasowe wyprodukowane przez naszą firmę, mogą być stosowane w okresie zimowym. Taras w przypadku chłodniejszy dni można również ogrzewać promiennikami ciepła. Dzięki temu mają Państwo możliwość korzystania z uroku altany lub tarasu także w chłodniejsze dni. Jedyne o czym należy pamiętać to odpowiednia odległość źródła ciepła od ścianki. W przypadku wystąpienia wysokich mrozów, plandeki powinny być stale rozwinięte. Nie powinno się ich również w takich warunkach rolować do góry.

Jak wygląda podwijanie takich osłon?

Nasze osłony tarasowe są pozbawione skomplikowanych systemów i trybów, dzięki czemu są rozwiązaniem całkowicie bezawaryjnym. System roletowe do plandek są bardzo awaryjne i zrezygnowaliśmy z ich oferowania, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Do powinięcia plandeki potrzebne będą dwie osoby (lub jedna w przypadku mniejszej szerokości). Wystarczy odpiąć uchwyty boczne, a następnie ręcznie zrolować ściankę do góry. Następnie zapinamy ją na paskach do podwieszenia, aby się nie rozwinęła. Całość procesu jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka chwil.

Jak zmierzyć taras pod plandeki?

Wiele osób boi się, że dokona pomiarów w niewłaściwy sposób. Nie ma się jednak czego bać. W przypadku ścian prostokątnych, wystarczą nam dwa wymiary - szerokość i wysokość. Jeżeli mają Państwo ścianki ze skosem u góry, wówczas wysokość mierzymy zarówno z lewej, jak i prawej strony. Wszystkich pomiarów dokonujemy stojąc przodem do tarasu. Szerokość mierzymy z uwzględnieniem całej grubości belek pionowych. Jest to ważne, ponieważ w przypadku ścian sąsiadujących należy wykonać łączenie na zakładkę. Wysokość mierzymy od górnej krawędzi górnej belki, do samego dołu. Jeżeli mają Państwo wątpliwości - prosimy o przesłanie na naszego maila biuro@fastplan.pl zdjęć tarasu, a my przygotujemy na nich linie pomiarowe.

https://youtu.be/iFhk3Qjcdcg

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 509 491 716 - zapraszamy serdecznie!

Szybki kontakt