Plandeki i kotary z możliwością przesuwania

Plandeki i kotary przesuwne to bardzo wygodna forma oddzielania danych powierzchni w halach produkcyjnych, halach magazynowych, usługowych, czy w halach wystawienniczych. Zadaniem kotar przesuwnych jest oddzielenie jednej powierzchni od drugiej.

Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości plandeki przesuwne i kotary przesuwne, dostępne w szerokim zakresie tkanin, gramatur i kolorów. Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółową ofertę. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

plandeki przesuwne, kotary przesuwne, kotara przesuwna, plandeka przesuwna

Dostępne tkaniny:

 • PE (PP) 200 g/m2 - dostępna w kolorze niebieskim, zielony oraz siwym. Jest to najbardziej podstawowa tkaniny na kotary. Wytrzymała i lekka, umożliwia zastosowanie na dużych powierzchniach. Na tkaninie tej nie można drukować. Standardowe wyposażenie - oczka i uchwyty kotarowe.
 • PCV 650 g/m2 - dostępne w pełnej gamie kolorów standardowych. Jest to tkanina tzw. gumowa (wykorzystywana również w transporcie). Na kotarach przesuwnych wykonanych z PCV można drukować. Standardowe wyposażenie - oczka, uchwyty kotarowe, paski do podwieszenia, rzepy.
 • PCV 650 g/m2 trudnopalna - dostępna w kolorach białym, siwym, zielonym oraz khaki. Jest to trudnopalna wersja tkaniny PCV. Plandeki przesuwne PCV 650 g/m2 trudnopalne posiadają atest trudnopalności B1, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.
 • PCV 650 g/m2 z świetlikiem przeźroczystym - dostępna w pełnej gamie kolorów podstawowych. Jest to kotara przesuwa w oknem przeźroczystym. Dodatki montażowe identycznie jak w przypadku w/w tkanin PCV.

Kotary przesuwne z plandeki - montaż:

Montaż kotar i plandek przesuwnych jest bardzo prosty, ponieważ plandeka posiada pełny osprzęt do montażu. Po państwa stronie jest jedynie przygotowanie miejsca do montażu kotary. Chodzi tutaj i linkę celną lub rurkę, po której będzie się przesuwać plandeka i na której będzie wisieć. Polecamy Państwu w szczególności montaż na rurce. Jest to rozwiązanie bezawaryjne i umożliwia bardzo łatwe przesuwanie kotary w każdych warunkach.

 1. Montaż na lince celnej i przesuwanie przy pomocy uchwytów kotarowych fi 80
 2. Montaż na rurce i przesuwanie przy pomocy uchwytów kotarowych fi 80
 3. Montaż na prowadnicy i przesuwanie przy pomocy rolek. W tym wypadku otrzymują Państwo od nas prowadnice, natomiast na kotarach zakuwamy rolki. Prowadnice są w odcinkach L3000. Ich zespawanie i montaż do sufitu jest po stronie klienta. Nie oferujemy stosownych mocowań !
plandeki przesuwne i kotary przesuwne, kurtyny przesuwne

Cennik plandeki przesuwne:

Niestety nie jesteśmy w stanie z góry powiedzieć Państwu jaka jest cena plandek przesuwnych, ponieważ wpływa na nią wiele zmiennych. Co wpływa na cenę kotary przesuwnej ?

 • rodzaj materiału
 • kolor
 • rodzaj montażu
 • wielkość kotary
 • ilość zamówionych kotar.

W celu zapoznania się z ceną interesującej Państwa plandeki, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Termin realizacji:

W przypadku prostych kotar bez okien, termin realizacji wynosi ok. 3-5 dni roboczych. Jeżeli zamówią Państwo bardziej skomplikowane kotary przesuwne, np. kotary z oknami, lub kotary z nadrukiem, wówczas termin realizacji zamówienia może się nieco wydłużyć do ok. 8 dni roboczych. Oczywiście informacje o terminie realizacji otrzymacie Państwo razem z ofertą.

Więcej informacji w naszym biurze obsługi.

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt