Plandeki do przyczepki Neptun, Unitrailer, Branderup, Castorama, Obi, Leroy Merlin

Plandeki do przyczepki są bardzo często poszukiwane przez naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ fabryczne plandeki bardzo często pozostawiają wiele do życzenia i dość szybko się przecierają. W przypadku przyczepek samochodowych niezwykle ważne jest to, aby plandeka była szczelna. Dzięki temu przewożone materiały i towary są odpowiednio chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Nasza firma oferuje plandeki na przyczepki znanych firm, takich jak Neptun, Unitrailer, Branderup oraz przyczepki z sieci handlowych Castorama, Obi czy Leroy Merlin. Wykonujemy również plandeki na przyczepki nietypowe oraz stelaże wykonane własnoręcznie przez klientów. Są one produkowane na dokładny wymiar podany przez klienta.

Na jakie przyczepki produkujemy plandeki?

Wszystkie plandeki do przyczepek produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zarówno wykonać szablonowe zamówienie wg marki przyczepki, jak i zlecenie na stelaże nietypowe. W związku z tym, możemy zaproponować Panu:

  • plandeki do przyczepek Neptun,
  • plandeki do przyczepki Branderup,
  • plandeki na przyczepki Unitrailer,
  • plandeki do przyczepek zakupiowych w Castoramie, Leroy Merlin, Obi,
  • plandeki do własnoręcznie wykonanych przyczepek.

Nowoczesne maszyny, którymi posługujemy się na co dzień dają gwarancję najwyższej jakości zgrzewów, dzięki czemu żaden wymiar nie jest dla nas problemem. Co bardzo istotne, wszystkie zgrzewy są ze sobą trwale połączone na zakładkę minimum 3,5 cm. Ryzyko ewentualnego rozerwania jest dzięki temu minimalne.

plandeki do przyczepek

Jakie materiały są dostępne?

W przypadku plandeki do przyczepki jedynym rozsądnym wyborem jest produkcja z materiału PCV 650 g/m2. Są to tak zwane plandeki gumowane, czyli zapewniające najwyższą odporność i wytrzymałość nawet podczas pracy w ciężkich warunkach. Warunki drogowe w naszym klimacie bywają ciężki, więc plandeki powinny być odpowiednio dopasowane.

W naszej ofercie posiadamy dwa materiały, które wybierane są przez naszych klientów najczęściej. Są to:

W przypadki plandeki do przyczepki, wystarczającą jest tkanina PCV 650 g/m2.

Czy plandeki posiadają otwierane ścianki?

W standardzie, wszystkie produkowane przez nas plandeki do przyczepek posiadają jedną ścianę otwieraną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykonali dla Państwa dwie, a nawet cztery otwierane ścianki. Wiąże się to jedynie z dodatkową opłatą.

Zamykanie otwieranej klapy następuje przy pomocy paska zapięciowego, który przeplatany jest przez uchwyty z góry na dół. Jest to stabilne rozwiązanie zaciągnięte z plandek stosowanych w busach. Istnieje również możliwość wykonania klap zapinany na zamki błyskawiczne. Jest to wygodne rozwiązanie, ale jego wytrzymałość jest zdecydowanie mniejsza.

Jak plandeki są mocowane do stelaża?

Montaż plandeki na przyczepce jest bardzo prosty. Wystarczy założyć ją jak kaptur (pokrowiec). Następnie przy użyciu linki gumowej i otworów montażowych znajdujących się wokół dolnej krawędzi, naciągnąć plandekę na stelażu. Jest to rozwiązanie proste, ale niebywale skuteczne. Z jednej strony zapobiega zerwaniu się plandeki podczas jazdy, a z drugiej idealnie naciąga plandekę na stelażu.

W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje oczek, między innymi oczka owalne 22x42 mm. Są to oczka przeznaczone do uchwytów naburtowych półowalnych oraz uchwytów obrotowych. Jeżeli Państwa przyczepka posiada takie mocowanie - również nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Wszystkie oczka montażowe wykonane są z materiałów antykorozyjnych. Dotyczy to również pozostałego osprzętu metalowego. Dzięki temu nie musicie obawiać się Państwo rdzy i osłabienia oczek z tym związanego.

plandeka do przyczepki bez stelaża płaska

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia (również nietypowego) zajmuje zazwyczaj około 7 dni roboczych. Plandeki wysyłamy kurierem na terenie całej Polski i Europy, korzystając przy tym jedynie z zaufanych firm przewozowych.

Nie ma potrzeby, aby przyprowadzali Państwo do nas przyczepki. Wykonane przez nas plandeki posiadają delikatną tolerancję wymiarową, dzięki czemu zawsze pasują do stelaża.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą cenową, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Pracownik odpowiedzialny za plandeki do przyczepek jest do Państwa dyspozycji.

Szybki kontakt