Plandeki z zamkami błyskawicznymi

Plandeki z zamkami błyskawicznymi pojawiły się w naszej ofercie w 2021 roku. Choć zamki do plandek są dostępne w Polsce już od kilku lat, nasza firma czekała na produkt, który będzie na tyle wytrzymały i odporny, aby nasi klienci mogli z niego korzystać latami.

Pokrowce z zamkami i plandeki z zamkami błyskawicznymi oferowane przez naszą firmę gwarantują nie tylko wytrzymałość, ale również łatwe zamykanie i otwieranie w każdych warunkach pogodowych. Zamki błyskawiczne do plandek wykonane są z materiałów odpornych zarówno na skrajnie niskie, jak i wysokie temperatury, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy z naszym klimacie.

Plandeka z zamkiem błyskawicznym

Zamki błyskawiczne montujemy jedynie w plandekach wykonanych z materiałów PCV. Dotyczy to gramatury PCV 650 g/m2, PCV 900 g/m2 oraz plandek samogasnących z atestem trudnopalności. Zamki błyskawiczne nie mogą być wgrzewane do plandek PE (PP) 200 g/m2. Maksymalna długość zamka w jednym odcinku to 250 cm. Zamki dłuższe niestety nie są dostępne.

Co bardzo istotne, wszystkie zamki błyskawiczne są obustronne. Oznacza to, że zamknięcie możliwe jest zarówno od środka, jak i od wewnątrz. Jest to ogromny plus naszego rozwiązania w szczególności wówczas, gdy wykonujemy plandeki do altanki z zamkami błyskawicznymi.

Drzwi plandekowe zamykane na zamek

Zamki błyskawiczne są obecnie najczęściej wybiera w przypadku plandek do altanki, plandek na taras oraz kotar i przepierzeń. Dają one możliwość wbudowania w plandece drzwi, które można w dowolnej chwili otworzyć i zamknąć. Takie drzwi roluje się do góry i podwiesza na paskach zapięciowych. Rozwiązanie jest bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze. Standardowa szerokość drzwi na zamki błyskawiczne to 120 cm. Jesteśmy jednak otwarci na Państwa potrzeby i wykonamy drzwi o takiej szerokości, jaka będzie w danej chwili potrzebna.

Kotary przemysłowe z zamkami błyskawicznymi dają również możliwość wykonania bram dla wózków widłowych i paletowych. Rozwiązanie to jest często wykorzystywane w kotarach, których zadaniem jest zatrzymanie ciepła w dużych halach produkcyjnych. Nie ma wówczas konieczności rozsuwania całego przepierzenia żeby przejechać z towarem. Wystarczy odpiąć zamki błyskawiczne oraz zrolować drzwi do góry.

Pokrowce plandekowe z zamkami błyskawicznymi

Pokrowce z zamkami dają możliwość odpinania każdej ściany z osobna. Takie rozwiązanie sprawia, że pokrowiec z plandeki jest zdecydowanie łatwiejszy w montażu i demontażu.

Ile kosztują plandeki z zamkami błyskawicznymi?

Cena drzwi z zamków błyskawicznych to obecnie 450 zł brutto (366 zł netto). W przypadku pojedynczego zamka, np. w pokrowcu, czy przepierzeniu, cena wyniesie 225 zł brutto (183 zł netto). Termin realizacji jest taki sam, jak w przypadku plandek bez zamka, czyli od 5 do 10 dni roboczych (w zależności od obłożenia produkcji). W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na adres biuro@fastplan.pl.

Szybki kontakt