Kotary spawalnicze trudnopalne

Oferujemy Państwu najwyższej jakości trudnopalne kotary spawalnicze czyli innymi słowy kotary do zabudowy stanowisk spawalniczych, wykonane z trudnopalnej tkaniny PCV 650 g/m2

Wszystkie kotary spawalnicze wykonane są z tkaniny posiadającej atest trudnopalności (klasa B), dzięki czemu można je używać wszędzie tam, gdzie dochodzi do spawania elektrodami lub gazami. Wszystkie kotary do spawalni wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze pasują do Państwa pomieszczeń.

kotary spawalnicze kotary do spawalni producent produkcja na wymiar zamówienie
Jak zamówić kotary spawalnicze ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Co wyróżnia nasze kotary spawalnicze ?

 • kotary spawalnicze wykonujemy z bardzo wytrzymałego materiału PCV 650 g/m2, gwarantującego bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne
 • wszystkie kotary do spawalni posiadają odpowiednie atesty, świadczące o ich trudnopalności (klasa B)
 • tkanina wykorzystywana do produkcji posiada w swoim składzie specjalny proszek, który sprawia, że w przypadku kontaktu z bezpośrednim źródłem ognia, kotara nie pali się ogniem, ale topi
 • do Państwa dyspozycji posiadamy aż cztery kolory kotar: zielone, białe, siwy oraz khaki (wojskowe)
 • wszystkie kotary spawalnicze wyposażamy w potrzebny do montażu osprzęt, gwarantujący ich łatwe przesuwanie w tym oczka kotarowe do montażu na stelażach, rurkach oraz lince celnej
 • nasze kotary do spawania umożliwiają utworzenie nawet na małej powierzchni kilku niezależnych stanowisk do spawania elektrodami lub gazami, dzięki temu zyskują Państwo stosunkowo małym kosztem, stabilne i solidne ścianki działowe.
UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe.

Zasłony spawalnicze produkcja na wymiar:

Oferowane zasłony spawalnicze produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do Państwa pomieszczenia. Dzięki temu możliwe jest wydzielenie kilku stanowisk do spawania elektrodami lub gazami spawalniczymi. Kotary spawalnicze wykonane są w bardzo wytrzymałego materiały PCV 650 g/m2 posiadającego atest trudnopalności klasa B.

Produkcja kotar następuje przy użyciu zgrzewarek LEISTER, tworzących bardzo wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne zgrzewy. Utworzone zgrzewy są praktycznie niewidoczne na gotowym produkcie i tworzą nierozerwalną spoinę. Materiał posiada 250 cm szerokości, więc w większości przypadku po środku plandeki nie znajdują się pionowe łączenia.

Dostępne tkaniny:

 • PCV 650 g/m2 (kliknij) - wersja palna
 • PCV 650 g/m2 trudnopalna (kliknij)

Kotara spawalnicza montaż:

Montaż kotar jest bardzo prosty, ponieważ wyposażamy jest w potrzebne oczka kotarowe. Są to oczka przynitowane do plandeki na jej krawędzi górnej, umożliwiające bardzo lekkie przesuwanie kotary po naprężonej lince celnej lub rurce. W przypadku linki celnej, należy ją naprężyć przy użyciu śruby rzymskiej. Należy pamiętać, że nasza firma nie prowadzi sprzedaży rurek do kotar.

Jakie są zalety montażu kotar na oczka kotarowe ?

 • rozwiązanie jest stosunkowo tanie
 • system przesuwania po rurce lub lince celnej jest całkowicie bezawaryjny !

Zabudowa stanowisk spawalniczych - przykładowe realizacje:

plandeki spawalnicze do spawania kotary spawalnicze zasłony spawalnicze kotara do spawania

Zasłony spawalnicze - zastosowanie:

 • zabudowy stanowisk spawalniczych
 • wydzielenie powierzchni do spawania w hali produkcyjnej
 • przepierzenie w spawalni
 • zasłonięcie miejsca w którym następuje spawanie
 • itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt