Pokrowce z plandeki na znaki drogowe

Znaki drogowe tak jak i inne przedmioty wymagają czasowego zasłonięcia w celu ukrycia informacji lub zabezpieczenia przed zniszczeniem. Jako wiodący polski dostawca plandek dostarczymy pokrowiec na wymiar specjalnie dla Ciebie, według Twoich rozmiarów i zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zapraszamy do współpracy producentów znaków drogowych, firmy budowlane oraz jednostki samorządowe. Dostarczamy pojedyncze pokrowce oraz duże serie produktów wykonywanych wegług indywidualnych wymagań.

pokrowce na znaki drogowe

Produkcja pokrowców na znaki

Materiały na pokrowce
Pokrowiec zostanie wykonany z najlepszych materiałów oraz wykończony zgodnie z najwyższymi standardami. Istnieje możliwość zakucia oczek lub wszycia zamka praz rzepa.

Projektowanie i produkcja
Zaprojektujemy i wyprodukujemy Twój pokrowiec o dowolnym rozmiarze lub kształcie oraz doradzimy Ci, jaki materiał będzie najodpowiedniejszy dla przedmiotu, który chcesz przykryć. Posiadamy szeroki wybór dostępnych materiałów oraz akcesoriów i bogate doświadczenie.

Dostawa
Postaramy się wysłać Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe, choć czas realizacji może się różnić w zależności od lokalizacji, wielkości i złożoności zamówienia. Nasze pokrowce na znaki drogowe dostarczamy nawet na budowę lub inne wskazane miejsce.

Z jakiego materiału wykonać pokrowce

Oferujemy dwa podstawowe materiały, z których można wykonać produkcję. Osłony znaków drogowych powinny być przede wszystkim trwałe, lekkie i elastyczne. Dlatego pośród wielu różnych opcji preferujemy dwie najpopularniejsze:

Te dwie tkaniny mają inne zalety i są przeznaczone do innych celów. Do okrywania krótkotrwałego zalecane są pokrowce pe. Natomiast dla rozwiązań wielokrotnego użytku rekomendujemy zdecydowanie pokrowce z pcv. W przypadku tkaniny wielokrotnego użytku dodatkowo istnieje opcja wszycia zamków lub rzepa.

Szybki kontakt