Plandeki zimowe do altanki i na taras

Plandeki zimowe do altanki i ścianki zimowe na taras to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną korzystać ze swojej architektury ogrodowej nie tylko latem, ale również jesienią i zimą. Nasza firma produkuje ścianki plandekowe na wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do konstrukcji.

W naszej ofercie posiadamy zarówno ścianki przeźroczyste, jak i w pełnym kolorze. Oferujemy również osprzęt potrzebny do ich montażu - uchwyty obrotowe i paski do podwieszenia. Na życzenie klienta w ściance możemy wykonać drzwi na zamki błyskawiczne, które umożliwiają szybkie zamykanie i otwieranie od środka i od zewnątrz.

Zapraszamy serdecznie do przesyłania zapytań ofertowych. Plandeki zimowe do altanki i na taras wyceniamy drogą mailową. Wymiary proszę wysłać na adres - biuro@fastplan.pl.

Plandeki zimowe do altanki

Altanka zimą nie jest zbyt często używana przez swoich właścicieli. Powód jest oczywisty - brzydka pogoda i niskie temperatury. Być może warto to jednak zmienić? Kilka kroków wystarczy, aby zakupić plandeki zimowe do altanki. Są to eleganckie, grube, przeźroczyste plandeki, dzięki którym użytkowanie altanki jesienią i zimą stanie się możliwe. Grill, kulig, ognisko i grzane wino to idealny pomysł na zimowy wieczór.

W altance zabudowanej ściankami plandekowymi istnieje możliwość używania promienników ciepła. Chodzi tutaj o promienniki gazowe i elektryczne. Należy jednak pamiętać, aby znajdowały się one w odpowiedniej odległości od ścianek PCV.

Ścianki zimowe na taras

Foliowe ścianki zimowe na taras wykonywane są z wysokiej jakości przeźroczystego PCV. Grubość folli to 0,7-0,8 mm. Obwódka wykonana jest natomiast z kolorowego PCV 650 g/m2 podwójnie zgrzanego. Obwódka stanowi szkielet dla materiału przeźroczystego oraz przyjmuje większość sił oddziałujących na plandekę. Dostępne kolory to biały, jasny szary, ciemny szary, antracytowy, brązowy, ecru, piaskowy i zielony.

Ścianki zimowe na taras z folii PCV można w każdego chwili podwinąć do góry, np. w cieplejszy dzień. Istnieje również możliwość wykonania w ściance drzwi na zamki błyskawiczne.

Ja zamówić folie zimowe do altanki i na taras?

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie podpowiemy jak najlepiej zmierzyć altankę lub taras. Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy, że zmierzą Państwo szerokość oraz wysokość ścianki w świetle. Następnie zdejmą Państwo wymiar belki i dane te prześlą do naszej firmy na maila biuro@fastplan.pl. Ofertę przygotujemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Szybki kontakt