Plandeki z rzepami

Plandeki z rzepami są bardzo często poszukiwane przez klientów, ale niestety niewiele firm posiada je w swojej ofercie. Nasza firma plandeki z rzepami produkuje od blisko 10 lat, dzięki czemu mamy zaufanych dostawców, których rzepy trzymają bardzo mocno.

Oferujemy Państwu rzepy klejone do plandeki lub rzepy przyszywane do plandeki bardzo mocnymi nićmi przemysłowymi. Oczywiście polecamy plandeki z rzepem przyszytym, ponieważ jest dużo bardziej wytrzymały i połączony z plandeką na stałe.

plandeki z rzepami plandeka na rzep

Jak zamówić plandeki z rzepem ?
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zamówienia można dokonać telefonicznie lub mailowo! KOM +48 509 491 716

Dlaczego warto stosować plandeki na rzep ?

  • rzep umożliwia bardzo szczelne łączenie plandek, jest do szczególnie istotne podczas plandek narażonych na zerwanie lub poderwanie przez wiatr
  • dzięki rzepom, możemy wykonać zamykane wejście do altan, hal produkcyjnych lub przejścia w kotarach przemysłowych - jest to bezawaryjne zastosowanie
  • oferowane rzepy to rzepy przemysłowe, gwarantują bardzo silne łączenie
  • do każdej plandeki dołączamy drugą część rzepu, którą możecie Państwo zainstalować na części, do której plandeka będzie przylegać
  • choć rzep jest silnym łączeniem nie może być jedynym spoiwem, dlatego należy go traktować jako połączenie dodatkowe

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe. Dodatkowe informacje i zamówienie telefoniczne pod numerem – KOM +48 509 491 716.

Plandeka z rzepem wszywanym:

Oferujemy Państwu dwie opcje montażu rzepów w plandekach. Jedną z opcji jest wszycie rzepu przy pomocy mocnych nici przemysłowych. Używamy do tego celu przemysłowych maszyn do szycia, które gwarantują bardzo solidne i szczelne mocowanie rzepu z plandeką. Taki sposób montażu jest praktycznie wieczny. Zerwanie rzepu przyszytego do plandeki wymaga bardzo duże wysiłku.

Plandeka z rzepem przyklejanym:

Nieco tańszym rozwiązaniem jest klejenie rzepu do plandeki. Rozwiązanie to jest mniej wytrzymałe niż wszywanie, ponieważ klej z czasem traci na jakości i spoiwa może okazać się zbyt słaba. Klejenie rzepu do plandeki jest niedozwolone w przypadku stosowania plandeki na zewnątrz budynków. Jeżeli plandeki będą używane tylko i wyłącznie wewnątrz budynków, w suchym środowisku, łączenie rzepu przy pomocy kleju jest dozwolone.

UWAGA - rzep możemy być przyszywany lub przyklejany tylko i wyłącznie do plandek PCV ! Nie jest możliwe mocowanie rzepu do plandeki PE lub PP.

plandeki z rzepem plandeka z rzepem plandeki na rzep plandeka na rzep
Plandeka na duży kontener z uszczelnieniem na rzep.

Plandeki z rzepem - przykładowe zastosowanie:

  • plandeki na kontenery - rzep umożliwia uszczelnienie łączenia plandeki z burtami
  • pokrowce na palety - rzep umożliwia uszczelnienie krawędzie zewnętrznych pionowych
  • plandeki na altanki - rzep umożliwia wykonanie zwijanych do góry drzwi, zamykanych na rzep
  • kotary przemysłowe - rzep umożliwia wykonanie przejścia dla pracowników lub przejazdu dla wózków widłowych
  • itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

KOM +48 509 491 716

biuro@fastplan.pl

Szybki kontakt