Plandeki do ogródka restauracyjnego – jakie wybrać?

Restauracje bardzo często poszukują sposobów na zabudowę ogródków piwnych i restauracyjnych. Bardzo fajnym rozwiązaniem są plandeki przeźroczyste, z możliwością podwijania do góry. Nasza firma wykonuje takie ścianki z najwyższej jakości materiałów. Termin realizacji zamówienia to ok. 5 dni roboczych.

Jakie plandeki do ogródka restauracyjnego?

Powinny to być przede wszystkim plandeki przeźroczyste. Rozwiązanie takie jest bardzo estetyczne i nie zacienia ogródka. Folia przeźroczysta PCV użyta to takich plandek powinna być możliwie gruba. Naszym zdaniem najlepiej nadaje się do tego folia o grubości 0,7 mm. Taka folia jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i można ją bez problemu podwijać do góry. Do plandek przeźroczystych, potrzebny jest oczywiście również osprzęt do montażu. W tym wypadku dołączamy uchwyty obrotowe, pozwalające na szybkie odpinanie i zapinanie ścianek, oraz paski do podwieszenia. Paski umożliwiają podwieszenie zwiniętej plandeki pod górną belką. Należy pamiętać również o tym, że plandeki do ogródka restauracyjnego nie mogą być wykonane jedynie z materiału przeźroczystego. Konieczne jest wykonanie obwódki, o grubości minimalnej 8 cm. Obwódka może być w dowolnych kolorze, dostępnym w naszej ofercie. Najchętniej wybierane kolory przez restauratorów to biały, szary, grafitowy, zielony, brązowy i piaskowy. Maksymalna wysokość jednego pasa materiały przeźroczystego, to 174 cm. Istnieje jednak możliwość przedzielenia plandeki szprosem i wykonania możliwe duże połaci przeźroczystej.

Plandeki do ogródka restauracyjnego, plandeki do ogródka piwnego

Jak produkowane są plandeki do restauracji?

Plandeki przeźroczyste produkowane są metodą zgrzewania. Dzięki temu wszystkie łączenia są estetyczne i wyjątkowo wytrzymałe. Spoina zapewnia również odpowiednią elastyczność, dzięki czemu możliwe jest podwijanie do góry bez ryzyka popękania. Wszystkie elementy metalowe, zakuwane do plandeki, wykonanie są z materiałów odpornych na korozję. Dzięki temu z biegiem lat, plandeki nie stają się brzydkie.

plandeki do altanki, plandeki na taras, plandki przeźroczyste

Czy montaż plandek jest skomplikowany?

Nasza firma przygotowując zamówienie - przygotowuje je kompleksowo. Dzięki temu klient otrzymuje zestaw, gotowy do montażu. Sam montaż plandek przeźroczystych jest bardzo prosty, więc poradzi sobie z nim każdy. Wystarczą dobre chęci, wkrętarka i zestaw wkrętów do drewna. Z racji prostoty montażu, nasza firma nie oferuje usługi instalacji plandek u klienta.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

W pierwszej kolejności prosimy o przesłanie na nasza adres mailowy wymiarów i zdjęć konstrukcji. Na podstawie wymiarów, przygotujemy dla Państwa ofertę. Jeżeli zdecydują się Państwo na realizację w naszej firmie, wówczas wystawiamy fakturę proforma w celu dokonania przedpłaty. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie, przygotujemy dla Państwa szczegółowy rysunek wykonawczy, do akceptacji. Jeżeli wszystko na rynku będzie się zgadzać z Państwa wymiarami i zamysłem - przystępujemy do realizacji. Termin realizacji zamówienia to ok. 5-10 dni roboczych (zależy od obłożenia produkcji).

Szybki kontakt