Kolory plandek PCV na altanki i tarasy, kotary, pokrowce i przyczepki

Bardzo często klienci pytają nas jakie kolory plandek są dostępne. W zależności od zastosowania, nasza firma posiada bardzo dużo kolorów do wyboru. Zależy nam bowiem na tym, aby klient był zadowolony i mógł dopasować kolor plandeki do miejsca, w którym będzie ona zamontowana. Większość z nas jest wzrokowcami i idealne dopasowanie kolorystyczne jest wymagane.

Kolory plandek do altanki

Plandeki do altanki i na taras muszą bardzo ładnie wyglądać. Wykorzystywane są bowiem w ogrodzie. Zasada ich produkcji jest następującą: folia przeźroczysta dowolnej wielkości musi być obrobiona plandeką w kolorze. Jest to wymagane ze względów wytrzymałościowych. W folii przeźroczystej nie ma również możliwości zakucia otworów montażowych, przy pomocy których następuje mocowanie do uchwytów obrotowych.

Ze względu na kolory występujące w ogrodzie, proponujemy naszym klientom następujące kolory plandek do altanki i tarasów: biały, szary jasny, szary ciemny, antracytowy, czarny, zielony (ok. RAL6026), ciemny brązowy, ecru (ok. RAL1015), a także bordowy (w kolorze cegły). Folia przeźroczysta jest oczywiście całkowicie przezierna. Nie mamy możliwości produkcji takich plandek z folią dymioną, mleczną lub efektem szkła weneckiego.

Ze względu na estetykę wykonania, do plandek na altanki i tarasy oferujemy również kolorowe zapięcia obrotowe. Wykonane są z twardego polimeru. W ofercie posiadamy chwytki białe, szare, brązowe, ecru i czarne. Oferujemy również oczywiście uchwyty obrotowe do plandek ze stali ocynkowanej. Są one bardziej wytrzymałe i pewniej trzymają plandeki podczas silniejszych podmuchów wiatru. Więcej informacji na temat takich ścianek pod linkiem: https://fastplan.pl/plandeki-na-altanki/.

kolory plandek na altanki i tarasy

Kolory plandek na kotary przemysłowe

W przypadku kotar przemysłowych kolor plandek dopasowujemy do koloru firmowego. Mamy tutaj dostępny bardzo duży wybór kolorów kotar, np. czarny, biały, zielony, czerwony, żółty, zielony, niebieski, pomarańczowy, itd. Oczywiście istnieje również możliwość wgrzania folii przeźroczystej, której zadaniem może być rozjaśnienie powierzchni w hali. Oferujemy również wykonanie dwukolorowe.

kolory plandek kolory kotar

Kolory plandek na pokrowce i przyczepki

W tym przypadku, podobnie jak przy kotarach mamy bardzo szeroki wybór kolorów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy kolor zielony, niebieski, czerwony, szary w różnych odcieniach, czarny, pomarańczowy, etc. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno bardzo duże, jak i mniejsze pokrowce.

W przypadku przyczepek, wszystkie realizacje robimy na wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować nawet najbardziej nietypowe plandeki do przyczepek samoróbek.

Szybki kontakt