Cennik plandek od stycznia 2022 roku

Plandeki produkowane są z tworzyw sztucznych. W ich przypadku przeważają PVC (polichlorek winylu), PE (polietylen) oraz PP (polipropylen). Niestety wszystkie z wymienionych tworzyw zdrożały znacząco od początku roku 2021. W związku z tym przeszliśmy razem z naszymi klientami przez szereg podwyżek.

Na nowy rok patrzymy jednak z nadzieją i liczymy na stabilizację sytuacji na rynku tworzyw. Jednocześnie możemy się Państwu pochwalić, że w kończącym się roku, jako jedna z nielicznych firm nie mieliśmy problemów z materiałami plandekowymi. Plandeki na wymiar produkowane były w krótkim terminie dzięki temu, że nasz magazyn był na bieżąco bardzo obficie zaopatrywany.

cennik plandek od stycznia 2022 roku, plandeki 01.01.2022 r.

Jakie plandeki będą dostępne od stycznia 2022 roku?

W naszej ofercie dostępne będą te same materiały, z których korzystaliśmy do tej pory. W związku z tym zaoferujemy Państwu:

Oczywiście niezmiennie plandeki na wymiar produkujemy na zamówienia klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać większość zleceń i w 100 % dostosować się do wymagań, stawianych przez naszych klientów.

Sugerowane ceny plandek na wymiar od 1 stycznia 2022 roku

MateriałSugerowana cena
Plandeki z PCVod ok. 22 zł do ok. 45 zł / m2.
Plandeki z PE i PPod ok. 3,40 zł do ok. 12 zł / m2
Plandeki z atestem trudnopalnościok. 40 zł / m2
Plandeki z folią przeźroczystąok. 64 zł netto /m2
*są to ceny sugerowane - wyceny zawsze przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta

Termin realizacji plandeki na wymiar

Od stycznia 2022 roku przyspieszamy realizację zamówień. Pomoże nam w tym nowoczesny system do zarządzania zamówieniami i produkcją, który wdrażamy już od kilku miesięcy. Możemy zagwarantować Państwu, że działamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Zależy nam bowiem na tym, żeby wszystkie zamówienia docierały do klientów na czas. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością lub awariami, natychmiast informujemy od tym naszych partnerów.

Szybki kontakt