Zgrzewanie plandeki – nowe maszyny

zgrzewanie plandek, klejenie plandek, plandeki zgrzewane, bygoszcz, toruń, polska, producent, plandeki na wymiar

 

Zgrzewanie plandek to najbardziej podstawowa metoda ich produkcji. Nasza firma podczas produkcji zawsze korzysta z maszyn wiodących producentów, dzięki czemu nasze wyroby gwarantują najwyższą jakość i wytrzymałość. Od kilkunastu lat korzystamy ze zgrzewarek Leister, które są nie tylko bezawaryjne, ale również dają możliwość produkcji plandek z szerokiej gamy gramatur.

Nasza firma oferuje Państwu zgrzewanie plandek z polietylenu, polipropylenu oraz PCV (polichlorku winylu). W naszej ofercie znajdują się gramatury 200 g/m2, 650 g/m2, 680 g/m2 oraz 900 g/m2. Nowoczesne zgrzewarki dają nam również możliwość produkcji tkanin trudnopalnych, antystatycznych oraz antywłamaniowych. Wszystkie zgrzewarki mają możliwość prowadzenia do plandek kedrów, pasów wzmacniających, a także lin polipropylenowych, gumowych i stalowych.

Zgrzewanie plandek obejmuje również produkcję plandek ze świetlikami przeźroczystymi oraz kotar z oknami. W przypadku kotar oferujemy Państwu kotary przesuwne na szynie (na kotarach montujemy rolki), a także rozwiązanie do montażu na rurkach i linkach celnych. Zgrzewamy również plandeki na altanki, tarasy i plandeki na ogródki piwne.

 

UWAGA – realizujemy nie tylko zamówienia seryjne, ale również jednostkowe. Dodatkowe informacje i zamówienie telefoniczne pod numerem – KOM +48 509 491 716.

 

Nowe zgrzewarki do plandeki:

We wrześniu 2018 roku nasza firma zakupiła nowe zgrzewarki do plandek renomowanego szwajcarskiego producenta. Tym samym znacznie unowocześniliśmy nasz park maszynowy. Co dają nam nowe maszyny ? Przede wszystkim możemy znacznie przyspieszyć naszą pracę, zachowując przy tym bardzo wysoką jakość oferowanych produktów. Nowe zgrzewarki dają nam możliwość pracy z wysokimi temperaturami oraz wysoką szybkością. Odpowiednie skalibrowanie maszyny pozwala na szybką produkcję plandek, które posiadają nierozrywalne spoiny. Spoiny, które są całkowicie szczelne i wodoszczelne.

 

Jak wygląda zgrzewanie ?zgrzewanie plandek produkcja plandek

Zgrzewanie plandek nie należy do bardzo prostych czynności. Przed przystąpienie do produkcji plandeki, musimy każdorazowo przeprowadzić próby na materiale, w celu dobrania odpowiednich parametrów. Na parametry składają się temperatura powietrza, moc wyrzutu powietrza, szybko jazdy zgrzewarki oraz obciążenie. Tylko prawidłowe skalibrowanie wszystkich tych czynników pozwala na produkcję wytrzymałych plandek. Wyprodukowanie plandeki o wymiarach ok. 4×6 mb. zajmuje doświadczonemu pracownikowi ok. 40 minut. Do tego dochodzi czas konieczny na oczkowanie lub wgrzewanie wzmocnień. Jak widać zgrzewanie, które na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo proste, jest w rzeczywistości dość skomplikowane.