Sprzedaż plandek – sklep z plandekami

sprzedaż plandek, sprzedaż plandeki, sklep z plandekami

 

Sprzedaż plandek obejmuje nie tylko plandeki standardowe z polipropylenu, ale również plandeki z polietylenu i PCV produkowane na dokładny wymiar klienta. Nasz sklep z plandekami mieści się w Bydgoszczy, jednak nie wszystkie wymiary dostępne są od ręki. Należy przyjąć, że termin realizacji zamówienia wynosi ok. 2-5 dni roboczych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta telefoniczny KOM +48 509 491 716 lub mailowy biuro@fastplan.pl

 

Sprzedaż plandek standardowych:

W ciągłej sprzedaży posiadamy plandeki standardowe. Sprzedaż plandeki standardowej to bardzo prosta sprawa, ponieważ są one w stałych wymiarach, tj. 6×10, 8×10, 8×12, 10×12, 10×15, 12×18, 15×20, 20×20 metrów. Nasz sklep plandeki posiada gramatury 60 g/m2, 130 g/m2, 210 g/m2 i 260 g/m2. Dzięki bardzo szerokiemu wyborowi, możemy sprzedaż plandeki do chwilowego zabezpieczenia lub do dłuższego użytkowania. Wszystkie plandeki sprzedawane przez naszą firmę posiadają oczka montażowe zakute na podwójnej krawędzi. Dzięki temu wytrzymują nawet bardzo silne powiewy wiatru. Plandeki ochronne dostępne są w stałych kolorach – nie ma tutaj możliwości wyboru koloru. Plandeki ochronne 60 g/m2 są niebieskie, plandeki ochronne 130 g/m2 są zielone, plandeki ochronne 210 g/m2 są srebrne, a plandeki ochronne 260 g/m2 są grafitowe. Oczywiście nasze plandeki sprzedajemy z zabezpieczeniem UV i zabezpieczeniem przeciw grzybicznym.

 

Sklep plandeki na wymiar:

Plandeki na wymiar również sprzedajemy w naszym sklepie. W tym przypadku termin realizacji zamówienia to ok. 4-5 dni roboczych. Wiąże się to z faktem, iż plandeki muszą zostać w pierwszej kolejności wyprodukowane, a następnie dostarczone z produkcji do sklepu. Sprzedaż plandek na wymiar różni się również tym, że tutaj możemy zaproponować plandeki o praktycznie każdym wymiarze i kolorze. Do dyspozycji mamy lekką tkaninę PE (PP) 200 g/m2 oraz plandeki PCV 650 g/m2 i PCV 900 g/m2. Możemy również sprzedaż plandeki z atestem trudnopalności B.

 

Gdzie kupić plandeki ?

Bardzo często słyszymy pytanie – gdzie kupić plandeki. Plandeki można kupić w naszym sklepie z plandekami, gdzie prowadzimy sprzedaż plandek. Zapraszamy również do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716. Plandeki wysyłamy kurierem na terenie całego kraju.