Pokrowiec na wykrojnik z materiału PCV 900 g/m2

W marcu 2021 roku wykonywaliśmy pokrowiec na wykrojnik z materiału PCV 900 g/m2 dla jednej z Poznańskich firm. Jego zadaniem jest zabezpieczenie otoczenia wokół maszyny oraz ograniczenie pylenia.

Pokrowiec z plandeki na wykrojnik jest wykonany w taki sposób, aby umożliwić bardzo szybki dostęp do wnętrza maszyny. Jest to konieczne, ponieważ podczas ewentualnej awarii pracownicy mają możliwość bardzo szybkiego odpięcia ściany i dotarcia do miejsca problemu. W związku z tym, ścianki boczne pokrowca z plandeki PCV 900 g/m2 są ze sobą łączone przy pomocy bardzo mocnego rzepa przemysłowego. Rzep nie jest klejony do materiału, ale przyszywany. Nici przemysłowe zapewniają więc bardzo wysoką wytrzymałość, dzięki czemu rzeczy nie urywają się podczas rozpinania.

W tym wypadku klient zdecydował się na kolor niebieski, ponieważ jest on zgodny z kolorystyką logo. Mamy jednak możliwość wykonania takiego pokrowca również w innych kolorach: biały, szarym, zielony, czerwonym, pomarańczowym i żółty. Istnieje również możliwość nadruku różnego rodzaju oznaczeń informacyjnych lub napisów.

Jaki zalety stosowania mają pokrowce z plandeki?

  • niska waga i wysoka elastyczność materiału
  • możliwość szybkie zakładania i ściągania
  • wytrzymałość na warunki atmosferyczne
  • wodoszczelność
  • niska cena z porównaniu z innymi materiałami
pokrowiec z plandeki, pokrowiec na wykrojnik, pokrowce plandekowe

Pokrowce na palety i maszyn - kliknij i dowiedz się więcej!

Szybki kontakt