Pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe

Pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe – produkcja na wymiar klienta. Wykonujemy pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe na indywidualny wymiar klienta. Do produkcji wykorzystujemy materiały tylko najlepszej jakości – bardzo wytrzymałe, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i niesprzyjające warunki pogodowe. Doskonałe rozwiązanie dla transportu kołowego czy morskiego – w bezpieczny sposób jesteśmy w stanie przetransportować maszynę do celu. Pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe to także zastosowanie stacjonarne jako płachta ochronna – idealna do okrycia maszyn podczas prac konserwacyjnych w zakładzie czy podczas remontu pomieszczeń zakładu produkcyjnego.

Pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe

Specyfikacja zamówień na pokrowce z plandeki

  • Materiały – tkanina PCV lub tkanina PE
  • Gramatura – PCV 650 g/m2 lub PE 200 g/m2
  • Kolory – w przypadku PCV do wyboru pełna gama kolorystyczna, natomiast materiał PE – kolory szary, niebieski i zielony
  • Wymiary – dowolny wymiar klienta
  • Dodatkowe opcje – możliwość wgrzania zamków, rzepów, taśm oraz oczek

Jak realizujemy zamówienia na pokrowce z plandeki na maszyny przemysłowe?

Przede wszystkim zamówienia na pokrowce z plandeki realizujemy już od 1 sztuki, zarówno te proste do wykonania, jak i te nietypowe, zgodne z projektem klienta. Wykonujemy je na dowolny wymiar – również bardzo duże pokrowce. Do każdego pokrowca możemy wgrzać zamki, rzepy, taśmy lub oczka. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia. Zlecenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem: +48 509 491 716 lub mailowo na nasz adres: biuro@fastplan.pl. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz ekspresową dostawę na wskazany przez klienta adres. Zapraszamy do współpracy!

Szybki kontakt