Produkcja plandek trudnopalnych do spawalni

plandeki spawalnicze

 

Plandeki spawalnicze to innymi słowy plandeki wykorzystywane do odgradzania stanowisk w spawalniach. Plandeki te pozwalają odgradzać stanowiska spawalnicze mobilnie, dzięki czemu Państwa hala produkcyjna może stać się dużo bardziej mobilna. Plandeki te wykorzystywane są również jako kurtyny spawalnicze i zasłony na klatki do spawania rur i rurociągów.

Oferowane plandeki produkowane są z wysokiej jakości materiału PCV 650 g/m2, który domieszkowany jest podczas produkcji specjalnym proszkiem trudnopalnym. Dzięki temu podczas chwilowego kontaktu z ogniem, iskrami lub odpryskami spawalniczymi, plandeki nie ulegają degradacji. Co więcej, zachowują swoje wszystkie właściwości i dalej mogą Państwu służyć.

Wszystkie plandeki spawalnicze wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do Państwa stelaży i hal produkcyjnych. Możemy wykonać zarówno bardzo małe plandeki do spawania, jak i te dużych rozmiarów.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Z chęcią wycenimy plandeki dla Państwa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. KOM +48 509 491 716 / MAIL [email protected]

 

Charakterystyka materiału:

 • tkanina – PCV (polichlorek winylu)
 • gramatura – 650 g/m2
 • wykończenie – lakier akrylowy
 • wytrzymałość na temperatury – od – 30 st. C do + 80 st. C
 • klasyfikacja ogniowa – B – s2, d0
 • wykończenie antygrzybiczne
 • ATEST TRUDNOPALNOŚCI

 

Dostępne kolory:

 • biały
 • zielony
 • siwy
 • khaki

 

plandeki trudnopalne pcv plandeki niepalne plandeki trudnozapalne na wymiar produkcja producent

Plandeki spawalnicze na wymiar:

Nasza firma zajmuje się produkcją plandek, dzięki czemu również plandeki spawalnicze wykonujemy na dokładne zamówienie. Dzięki temu mają Państwo możliwość wyposażenia swojej hali produkcyjnej lub spawalni w unikalne plandeki, które będą skrojone do Państwa potrzeb. Nowoczesne maszyny oraz bardzo duża hala produkcyjna pozwalają na szybką produkcję seryjną, a także produkcję jednostkową plandek spawalniczych dużych rozmiarów.

Plandeki spawalnicze na życzenie klienta możemy wyposażyć w standardowe oczka montażowe zakuwane w plandece lub oczka nietypowe, np. kotarowe do przesuwania na lince. W przypadku chęci zastosowania innego osprzętu do montażu, prosimy o wskazanie tego w zamówieniu.

 

Atest trudnopalności:

Na każdy zakup plandeki spawalniczej możemy wystawić Państwu atest trudnopalności. Jest to dokument, który może być potrzebny podczas odbioru nowej hali produkcyjnej lub podczas kontroli PSP. Chęć uzyskania atestu należy zgłaszać każdorazowo przez zamówieniem.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

[email protected]