Plandeki rolnicze

plandeki rolnicze, plandeki na przyczepy rolnicze, plandeki na bele słomy, płody rolne, ziemniaki, cebulę

 

Nasza firma jako producent plandek, oferuje najwyższej jakości plandeki rolnicze, czyli plandeki przeznaczone dla gospodarstw rolnych, spółdzielni rolniczych, itp. W naszej ofercie znajdują się plandeki na przyczepy rolnicze, plandeki na maszyny rolnicze, plandeki rolnicze na bele słomy, plandeki na płody rolne, itp.

Posiadamy szereg wymiarów standardowych, które dostępne są z półki magazynowej (dostawa możliwa już następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia) oraz plandeki na wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać KAŻDY WYMIAR plandeki oraz dowolny kształt. Produkujemy również pokrowce, plandeki rolnicze z oknami i plandeki rolnicze z nadrukiem.

W przypadku plandek standardowych, czyli okryciowych wykonany z polipropylenu, termin realizacji wynosi ok. 1-3 dni robocze. W przypadku plandek dla rolników produkowanych na wymiar, termin realizacji wynosi ok. 5 dni roboczych. W przypadku większego obłożenia produkcji, termin może się wydłużyć, o czym są Państwo informowani w momencie składania zamówienia.

 

UWAGA – nasza firma wspiera polskie rolnictwo, dlatego oferujemy atrakcyjne rabaty. Dodatkowe informacje o rabatach i zamówienia telefoniczne pod numerem – KOM +48 509 491 716.

 

Plandeki do przyczep rolniczych:plandeki rolnicze, plandeki na przyczepy rolnicze, plandeki na bele słomy

W ofercie posiadamy plandeki do przyczep rolniczych PE (PP) 200 g/m2 oraz PCV 650 g/m2 (gumowane). Oczywiście plandeki PCV są dużo bardziej wytrzymałe i bardziej estetyczne. Wszystkie plandeki możemy wyposażyć w kieszenie na rurkę do zwijania, w zakładki z oczkami, itp. Posiadamy również w ofercie cały osprzęt, dzięki któremu możliwy jest montaż plandek na przyczepach, tj. uchwyty obrotowe, haki, uchwyty naburtowe, linki gumowe i celne.

 

Plandeki na bele słomy i płody rolne:

W sprzedaży posiadamy również plandeki rolnicze z polipropylenu o wymiarach standardowych. Idealnie nadają się one do zabezpieczenia słomy, siana, ziemniaków, cebuli, płodów rolnych, nawozów i maszyn rolniczych. Plandeki te mogą być również wykorzystywane do zabezpieczania innych towarów i materiałów. Co bardzo istotne są to plandeki grube – nawet 8 razy grubsze niż dostępne w sklepach rolniczych plandeki niebieskie. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i posłużą nie tylko przez jeden sezon.

 

Plandeki rolnicze 130 g/m2

 

Plandeki rolnicze 210 g/m2

 

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym handlowcem:

KOM +48 509 491 716

[email protected]