Plandeki Castorama Bydgoszcz

Nasza firma FastPlan.pl znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Szajnochy 2, na przeciwko marketu budowlanego Castorama. Dzięki temu wpisując w nawigacji plandeki Castorama Bydgoszcz, traficie Państwo również do naszej firmie.

Jako producent plandek zajmujemy się produkcją najwyższej jakości plandek polietylenowych, plandek PCV, plandek przeźroczystych, a także kotar przesuwnych, plandek na tarasy i altanki. Oferujemy również plandeki okryciowe w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli innymi słowy niebieskie plandeki Castorama.

Co bardzo istotne, nie oferujemy Państwu chińskich produktów, które wytrzymują tylko chwilę, a po pierwszym podmuchu wiatru się rozwarstwiają. Nasze płachty z polietylenu i polipropylenu są grube i odpowiednio zabezpieczone przez rozdzieraniem. W przypadku płacht okryciowych z PCV, dajemy gwarancję wytrzymałości.

 

plandeki castorama, plandeka castorama, plandeki z castorami, plandeki obi, plandeka obi, producent, produkcja plandek

 

Plandeki z Castoramy:

Castorama i inne popularne markety budowlane oferują zazwyczaj plandeki w bardzo niskich gramaturach. Najbardziej popularne są plandeki z polipropylenu w kolorze niebieskim, które posiadają bardzo niską gramaturę, ok. 50 g/m2. Niestety nie należy od nich oczekiwać wysokiej wytrzymałości, ponieważ ich wytrzymałość jest bardzo niska. W wielu przypadkach, zaczynają się rozdzierać już podczas rozpakowywania i zabezpieczania rzeczy, towarów i materiałów. Włókna polipropylenu nie są zwarte, więc bardzo często dochodzi do przecieków. Jeżeli więc zależy Państwu na tym, aby plandeka była wodoszczelna, nie polecamy niebieskich plandek z Castoramy o gramaturze 50 g/m2.

 

Plandeki Szajnochy Bydgoszcz:

Nasza firma jako producent plandek, znajduje się w Bydgoszczy, przy ulicy Szajnochy 3 na przeciwko marketu budowlanego Castorama. W tym miejscu w naszym biurze mogą Państwo obejrzeć dostępne materiały, kolory plandek, a także złożyć zamówienie. Posiadamy również małą wystawę naszym plandek do altanki i plandek tarasowych. Bardzo często klienci chcą obejrzeć jak w rzeczywistości wyglądają folie tarasowych, więc teraz będą mieli Państwo taką możliwość. Aby nas znaleźć w wyszukiwarce wystarczy wpisać plandeki castorama bydgoszcz. Nawigacja na pewno poprowadzi Państwa do marketu, a stąd wystarczy już tylko przejść przez ulicę Szajnochy, by znaleźć się w naszym biurze. Chętnie doradzimy Państwu jakie plandeki wybrać oraz przygotujemy stosowną ofertę.

Odbiór plandek może być w naszym biurze lub pod dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu – wysyłamy plandeki kurierem DPD i DB Schenker.