Czym przedzielić hale przemysłową ?

Bardzo często klienci pytają nas czym przedzielić halę przemysłową. W dzisiejszym artykule podpowiemy Państwu czym i jak przedzielić halę produkcyjną, usługową lub przemysłową. Rozwiązań jest co najmniej kilka, dlatego wszystkie postaramy się przedstawić. Rozwiązanie jest oczywiście zależne od miejsca aplikacji oraz wymagań budynku. Inną kotarę można bowiem zastosować do firmy zajmującej się towarami łatwopalnymi, a inna będzie można zastosować w budynkach gospodarstw rolnych. Kurtyny przemysłowe produkujemy na wymiar i proponujemy szereg rozwiązań przesuwnych. Zapraszamy do lektury !

 

Czym przedzielić hale przemysłową, Jak oddzielić stanowiska pracy, Mobilne przesłony z tkaniny, Sprzedaż kurtyn przemysłowych

 

Jak oddzielić stanowiska pracy ?

Nasza firma oferuje różnego rodzaju kotary, które dają możliwość oddzielenia od siebie stanowisk pracy. Jest to szczególnie przydatne w dużych halach produkcyjnych i przemysłowych, które nie zostały wyposażone w ścianki działowe. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często w firmach zajmujących się budową maszyn, gdzie jest konieczność wydzielenia stanowisk spawalniczych, monterskich, lakierniczych, itp.

Aby oddzielić stanowiska pracy koniecznych jest zakup kurtyn przemysłowych i koniecznego do montaży osprzętu. W naszej ofercie posiadamy lekkie kurtyny z polietylenu, którego waga wynosi ok. 200 g/m2, jak również kurtyny z PCV o gramaturze 650 g/m2, 680 g/m2 i 900 g/m2. Wykonujemy również kurtyny przemysłowe z oknem przeźroczystym o grubości 1 mm. Jeżeli zachodzi konieczność zapewnienia trudnopalności materiału, wówczas oferujemy kurtyny trudnopalne. Są to kurtyny z dodatkiem specjalnego proszku trudnopalnego, który sprawia, że w przypadku zapłonu materiał natychmiast gaśnie. Oferowane kurtyny trudnopalne posiadają atest wydany przez Instytut Techniki Budowlanej stwierdzający trudnopalność na poziomie B. Jeżeli nie wiecie Państwo jak oddzielić stanowiska pracy, prosimy o kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Czym przedzielić hale przemysłową, Jak oddzielić stanowiska pracy, Mobilne przesłony z tkaniny, Sprzedaż kurtyn przemysłowych

 

Mobilne przesłony z tkaniny

Ogromnym plusem naszego rozwiązania jest mobilność. Nasze mobilne przesłony z tkaniny polietylenowej lub PCV można dowolnie przesuwać. Wszystko to dzięki systemowi szyn i rolek lub rurek i uchwytów kotarowych. Cały osprzęt jest dostępny w naszej firmie, więc mobilne przesłony otrzymują Państwo z osprzętem do montażu. W przypadku szyn konieczne jest ich połączenie ze sobą przy pomocy spawania, natomiast do uchwytów kotarowych muszą Państwo zakupić stosowane rurki (max fi 38) – wówczas przesłony z tkaniny przesuwane są po przedmiotowych rurkach. Istnieje również możliwość przesuwania kurtyn przemysłowych po stalowej lince celnej fi 8, naciągniętej na śrubach rzymskich.

 

Sprzedaż kurtyn przemysłowych

Wszystkie kurtyny przemysłowe produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji i wymiarów pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy szereg kolorów. Produkujemy kurtyny przemysłowe białe, szare, zielone, niebieskie, czerwone, brązowe, pomarańczowe, itp. Posiadamy również szeroki wybór oczek montażowych, uchwytów, chwytek, itp. Kupując kurtyny przemysłowe w naszej firmie, mają Państwo możliwość zakupu gotowego zestawu do montażu, wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami.